Головна Освіта «КИМ Я ХОЧУ БУТИ? ЯК Я ЦЬОГО ДОСЯГНУ?

«КИМ Я ХОЧУ БУТИ? ЯК Я ЦЬОГО ДОСЯГНУ?

Вже понад десять років поспіль благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина» разом з відділом освіти Сокальської РДА та за підтримки меценатів з Канади, Австралії та Англії, проводять цей конкурс і цим самим підтримують дітей соціально незахищених верств населення Сокальщини. Метою і завданням конкурсу було підвищення впевненості випускників у своїх можливостях та допомозі у визначенні життєвої позиції старшокласників; стимулювати ранній професійний вибір школярів; допомогти шкільній молоді розвивати власні здібності; виховання патріотизму та жертовності.

З кожним роком його ефективність і досконалість зростає. Цього року конкурс на краще написання твору на тему «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?» проходив у два етапи за участю 51 десятикласникa з 18 ЗНЗ ІІІІ ст. Вісім учасників отримали високі схвальні відгуки від компетентного журі та відповідно отримали і високі винагороди за свою працю.
У відділі освіти Сокальської РДА відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. Їх отримали Орися і Уляна Обушки (Сокальський НВК «ЗШ І ст. – гімназія» ім. Олега Романіва), Іуліанія Дмитрієвська (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. № 2), Лілія Рудик (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №4), Руслана Гаган (Сілецька ЗШ ІІІІ ст. ім. Івана Сидора«Шелеста»), Назарій Мартинюк, Володимир Муж і Олег Вакула (Лучицький НВК «ЗШ ІІІІ ст. – дитячий садок»).

Участь у конкурсі спонукала багатьох старшокласників за думатися: ким же бути в цьому житті? Адже вибір професії згодом визначить соціальний статус, затребуваність у житті.

Анжела КУЛИК,•методист райметодкабінету.