Головна Освіта МИ ТАК ЧЕКАЄМО НА ВАС, РІДНЕНЬКІ!

МИ ТАК ЧЕКАЄМО НА ВАС, РІДНЕНЬКІ!

Бахмут… Глибока рана, біль, материнські сльози, молит­ви. Знову відправили хлопцям посилки з найнеобхіднішим, бо там зараз найгарячіше, найнебезпечніше. Учні, педагоги та цілі родини приносили пакунки, писали Воїнам листи-подяки і підтримки. І завтра знову відправимо те, що вам треба, наші Захисники. Ви тільки тримайтеся, тільки повер­ніться живими додому, ми так чекаємо на вас, рідненькі, і пишаємося вами!

Вже з перших днів війни вся шкільна спільнота Сокаль­ської ЗШ І-ІІІ ст. №4 долучилась до волонтерської діяль­ності, яку продовжує і буде продовжувати, поки не прийде така бажана перемога над ворогом. Повномасштабне російське вторгнення навчило всіх нас швидко реагувати на зміни: не тільки проводити онлайн-уроки, але й пристосо­вуватися до навчання в укриттях, часом без світла. Усі ми не тільки тримаємо освітній фронт навчаючись, а й чим мо­­жемо, допомагаємо ЗСУ, роблячи все, що в наших силах.

Усією шкільною командою проводимо благочинні ярмарки та акції «Наш внесок у перемогу», завдяки яким зібрано теплий одяг, харчі, солодощі, миючі засоби, медикаменти та кошти на допомогу ЗСУ та пораненим бійцям у Львів­ському військовому госпіталі та реабілітаційному відділенні. За зібрані кошти вдалось закупити спортивні штани та шапки для поранених захисників, а для захисників на пере­до­вій – медикаменти, шапки, термобілизну, флісові кофти, газові плиточки та балони до них.

Допомагаємо коштами всім нашим випускникам, які на фронті й потребують дронів, машин, теплого одягу.

Працівники школи, учні, їх батьки у вільні хвилинки долу­чаються до плетіння маскувальних сіток, і ця робота не припиняється вже рік. У вихідні до нас долучаються мешканці Сокаля й навколишніх сіл, вимушено переселені родини. Як результат – 75 маскувальних сіток відправлено у найгарячіші точки країни.

Вчителі разом з учнями виготовляють окопні свічки. Тіль­ки за тиждень часу їх виготовлено і залито більше 300 бля­шанок. Вчитель трудового навчання плете килимки-карімати для воїнів, а вчитель української мови – в’яже балаклави. Учні малюють малюнки, пишуть листи підтримки для воїнів, які мужньо боронять Україну, виготовляють обереги для військових.

Віримо, що Україна неодмінно здолає московське лихо і ми житимемо у вільній країні. Молимося за кожного За­хисника, за вільну, незалежну Україну!

Разом – до Перемоги!

Наталія ДРАГАН,
директор Сокальської
ЗШ І-ІІІ ст. №4.