Головна Освіта НАВЧАЛИСЯ МИСТЕЦТВУ УПРАВЛІННЯ

НАВЧАЛИСЯ МИСТЕЦТВУ УПРАВЛІННЯ

На базі дитячого навчального закладу с. Скоморохи пройшов семінарпрактикум завідувачів дитсадків Сокальського району на тему: «Мистецтво управління закладом дошкільної освіти». На ньому розглянуті питання підготовки і проведення педагогічної ради як колегіального органу управління в ДНЗ та організації нарад при завідувачеві. Під час практичних занять керівники дошкільних закладів визначили функції педради та алгоритм підготовки до неї, розробили вимоги до її організації та проведення, вимоги до змісту проекту рішення педради, акцентували увагу й на тому як керівник дитсадка повинен звітувати перед громадськістю тощо.

Під час тренінгу з учасниками була організована самодіагностика на визначення власних асоціацій до слова «робота», вправи на формування позитивного мислення та вправи з арттерапії. Завідувачі вчилися позитивно реагувати на власні помилки як можливість отримати додатковий цінний досвід в управлінській діяльності.

Завідувач Скоморохівського дошкільного закладу Іванна Мочульська поділилась успіхами колективу в підготовці дітей до школи, розказала про велику допомогу батьків вихованців в покращенні матеріальної бази дитсадка та співпрацю з сільською радою. Сільський голова Надія Гібляк зазначила, скільки коштів виділила сільська рада на утримання дошкільного закладу, на створення чудових умов для найменших жителів села – дошкільнят.

Учасників семінару вітали малюки запальними таночками, піснями та віршами. Виступ дошкільнят підготувала молода талановита вихователька Юлія Фарина.

Марія ТИМОШИК,•методист Сокальського районного методичного кабінету.