Головна Освіта Нові «Школярики» у Савчинській школі та Стаївській гімназії

Нові «Школярики» у Савчинській школі та Стаївській гімназії

У Савчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, під час урочистої лінійки з нагоди початку нового навчального року, Сокальський міський голова Сергій Касян вручив директору Володимиру Чубу ключі від нового автобуса «Школярик». Таким чином створено безпечні та комфортні умови довезення до школи 51 дитини з сіл Гута, Шмідків та Бояничі. Автобус придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умо­вах співфінансування. Загалом Сокальсь­ка міська рада виділила 4,8 млн. грн. на придбання чотирьох нових автобусів. Саме стільки з початком війни росії проти Укра­їни в Сокальській територіальній громаді передали для Збройних сил України.

На урочистому заході початку навчаль­ного року в Стаївській гімназії ім. Осипа Лещука побували голова Белзької грома­ди Оксана Береза, начальник Червоно­градської РВА Андрій Дяченко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Гремента та заступниця голови Червоноградської РВА Ірина Наливайко. Навчальному закладу передано новий автобус «Школярик».

Це один з двох автобусів, які придбано Белзькою ТГ на умовах співфінансування з Львівською обласною державною адмі­ністрацією, Напередодні заступник голови Львівської ОВА Іван Собко вручив ключі та документи на автобус «Школярик» го­лові Белзької територіальної громади Ок­сані Березі та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Белзької місь­кої ради Марії Гременті.

До кінця поточного року Белзька грома­да отримає ще один «Школярик». У рам­ках співфінансування з Львівською обласною державною адміністрацією Белзька міська рада виділила 590 тисяч гривень на закупівлю двох автобусів (10% від загальної суми за кожен «Школярик»).

Наш кор.