Головна Освіта ОБДАРОВАНІ ГУРТКІВЦІ БДЮТ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

ОБДАРОВАНІ ГУРТКІВЦІ БДЮТ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Урочиста академія Сокальського будинку дитячої та юнацької твор­чості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та завершення нав­чального року, що відбулася у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №4, була присвячена Українським Захисни­кам, завдяки яким можемо навча­тися і працювати. Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх, хто виборював незалежну Україну та нині її боронить на передовій. Мит­рофорний протоієрей, настоятель храму св. ап. Петра і Павла о. Ярослав Кащук благословив академію.

Директор Сокальського БДЮТ Марія Поліщук у вітальному слові зазначила, що «не зважаючи на те, що останні три місяці навчаль­ного року Сокальського БДЮТ три­вали в умовах війни, маємо пи­шатися успіхами дітей і педагогів, а також гідно відзначити юних талантів. Заняття в гуртках Будинку творчості – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії й звіс­но, працьовитих, вправних рук… Попри всі випробування зусиллями педагогічного та учнівського колек­тивів досягнуто чудових результа­тів: 47 призових місць на облас­ному рівні, 17 – на Всеукраїнському, 5 – на міжнародному».

М. Поліщук подякувала керівни­кам гуртків, гуртківцям за працьо­витість, творчість і наполегливість у роботі та навчанні, батькам – за обдарованих дітей та заохочення їх до роботи над собою, а владі – за розуміння та постійну підтримку закладів позашкільної освіти.

За плідну працю і творчий підхід до роботи з дітьми та юнацтвом начальник відділу освіти, культури, релігій та туризму Червоноград­ської РДА Руслана Антонюк вру­чила колективу Сокальського БДЮТ подяку від голови Червоно­градської районної державної адміністрації Андрія Дяченка.

Привітали талановитий та креа­тивний колектив БДЮТ заступник голови Сокальської міської ради Володимир Огінський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Леся Ковалишин та за високий рівень досягнень нагородили грамотами директора БДЮТ М. Поліщук, ме­тодиста О. Базилевич, керівників гуртків О. Черешневського, О. Сте­цюк, М. Бобешко, М. Бла­щук, М. Вельган, О. Ровецьку, О. Звірко, Н. Криштальську, І. Джо­голу, О. Со­львар.

Обдарованих дітей уже багато років підтримує та заохочує до праці над собою Благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина». Його керівник Юлій Лукомський та член БФ Ірина Мандрик вручили премії вихованцям закладу із найвищим рейтингом досягнень: переможцям міжнародних, всеук­раїнських та обласних конкурсів. Зокрема, Софії Войтко, Назару Блащуку, Владиславу Блащуку, Володимиру Війтику, Ірині Остапів, Ангеліні Дубенській, Марії Марод, Ірині Бик, Анастасії Сольвар, Вік­торії Тесак, Вікторії Колянко, Софії Борсук, Марії Черкавській. Премією також відзначено зразковий хоре­ографічний колектив «Престиж» (кер. Мар’яна Блащук) та вокаль­ний «Промінь» (кер. Ма­рія Вель­ган).

Композитор і поетеса Ольга Пе­нюк-Водоніс плідно співпрацює зі закладом. На святі в дарунок від авторки вихованці БДЮТ отримали книжки «Кольоровий дощик», «У пошуках веселки», «У краю бар­вінковім».

Дружню родину БДЮТ також привітали директор Сокальського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олеся Білик, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сокальсь­кої міської ради Тетяна Слободян, консультант та психолог Сокаль­ського центру професійного роз­витку педагогічних працівників Любов Плюхін і Світлана Воробей, заступник головного бухгалтера та спеціаліст «ЦОЗО» Галина Шевчук та Ігор Царик.

М. Поліщук подякувала всім за підтримку, розуміння та добрі слова сказані на адресу Будинку дитячо-юнацької творчості. Під час наси­ченої свят­кової програми, яку підго­тували вихованці зразкового хоре­о­графіч­ного колективу «Престиж» (кер. М. Блащук), вокального «Про­мінь» (кер. М. Вель­ган), гуртка «Ху­дожнє слово» (кер. О. Звірко) пе­реп­літалися поетичні рядки, пі­сен­ні та хореографічні но­мери. Ви­ро­би вихованців декора­тивного-ужиткового напрямку (кер. гурт­ків М. Бобешко, О. Стецюк) були пред­ставлені на творчій вис­тавці.

Зворушливо звучали слова голо­ви Сокальського регіонального уч­нівського парламенту Софії Бор­сук, яка від імені випускників подя-кувала керівникам гуртків та дирек­тору БДЮТ, координатору Сокаль­ського РУП М. Поліщук за під­тримку всіх молодіжних проєктів, заохочення їх до роботи над собою та шліфування таланту. Прозвуча­ли й напутні побажання випускни­кам від батьків, які висловила мама випускниці Анастасії Сольвар – Ольга Сольвар.

Від БФ «Карітас» (менеджер М. Яремчук), з яким тісно спів­працює БДЮТ, волонтер Jose Romera вітав вихованців закладу та обдаровував їх солодощами.

На єдиному подиху провели свя­то вихованці зразкового вокального колективу «Кришталь» Діана Микита та Данило Навроцький.

У залі панувала тепла невиму­шена атмосфера, вихованці БДЮТ відчували себе у центрі уваги. Їхні очі сяяли радістю…

– Ми віримо в Перемогу, праг­немо, щоб усі діти росли щасливи­ми, навчалися, займалися улюб­леною справою, і в майбутньому стали справжніми патріотами – достойними громадянами своєї країни, – наголосила Марія Полі­щук. – Сьогодні кожен з присутніх розповів дітям, наскільки вони важливі для нас, для Сокальщини, для держави. І нам заради них хо­четься робити все. Бо діти – це святе, це майбутнє. Їм відбудову­вати Україну, тому ми, дорослі, маємо зробити все для того, щоб вони зростали у любові та повазі, під мирним небом України, щоб мали можливість розкрити свої здіб­ності та таланти.

Любов ЗАБЛОЦЬКА.