Головна Освіта Обдарованих дітей Сокальщини нагородили на урочистій церемонії в сесійній залі Червоноградської районної...

Обдарованих дітей Сокальщини нагородили на урочистій церемонії в сесійній залі Червоноградської районної ради

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – ЗЕРНЯТКА НОВОЇ КРАЇНИ

На урочистій церемонії в сесійній залі Червоноградської районної ради 7 липня відзначено обдарова­них учнів закладів освіти Сокаль­ської територіальної громади, які досягли значних успіхів у навчанні, творчості, спорті та лідерських про­єктах.

Переможців у номінаціях, їх бать­ків та вчителів привітала директор Центру професійного розвитку пе­дагогічних працівників Галина Гібляк. Вона наголосила, що захід проходить в рамках реалізації «Програми підтримки обдарованих учнів закладів освіти Сокальської міської ради», метою якої є надан­ня моральної та матеріальної підтримки обдарованій учнівській мо­лоді: популяризувати її досягнення серед громадськості: консолідувати зусилля місцевих органів виконав­чої влади, органів місцевого само­врядування, навчальних закладів, установ та організацій з питань підтримки, стимулювання обдарова­них дітей. За її словами, учні Со­кальщини демонструють сьогодні соціальну активність, ініціативу, небайдужість. Тому для місцевої влади підтримка талановитих, ініці­ативних, креативних хлопців і дів­чат є пріоритетом. Дивлячись на переможців, відчуваєш впевне­ність, що майбутнє нашого міста, краю, країни буде в руках саме тих, хто зможе завдяки наполегливості, розуму, талантам рухатися вперед. Г. Гібляк висловила слова вдячнос­ті батькам і вчителям стипендіатів.

Цьогоріч до нагородження було представлено майже 100 номінан­тів, серед яких обрано 24 школярів та чотири колективи найкращих. Їх визначила експертна комісія, в яку входили керівники шкіл, спеціа­лісти відділу освіти, консультанти Центру професійного розвитку, депутати Сокальської міської ради.

Шоста церемонія (враховуючи, ще нагородження Сокальської ра­йонної ради) з нагоди вручення премії Сокальської територіальної громади найуспішнішим дітям розпочалася зі Славня, який виконала Роксолана Весній та благословен­ня духовного наставника молоді, священника храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаль Ярослава Валюха.

А далі вітали та нагороджували номінантів керівник апарату Черво­ноградської РДА Мирослав Зінов’єв, заступник голови Червоноград­ської районної ради Наталія Кохан, заступник Сокальського міського голови Володимир Огін­ський, на­чальник відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Леся Ковалишин, депутати Сокаль­ської міської ради Світлана Мусій та Мирослава Багрій, які наголошу­вали, що горді, що мають честь вручити обдарованим дітям номі­нації, бо сьогодні тут зібралися кращі з кращих. Це ті, хто своїми здобутками, успіхами, прославля­ють Сокальщину, Львівщину й Ук­раїну в цілому. Адже талант – то є крапля здібностей і море праці, бо без наполегливості, натхнення та сили волі учні, не досягли б таких високих результатів у навчанні та спорті. Ці вагомі здобутки є резуль­татом їхньої творчості й таланту, розуму і фаховості вчителів, небай­дужості батьків. Побажали, щоб ці почесні нагороди для кожного з них стали одними з нових щаблів наступних досягнень.

Очільники влади та о. Ярослав Валюх вручили дітям дипломи та премії, батькам – подяки.

Цьогоріч переможцями у номіна­ціях стали:

«Особлива дитина року-2021»:

– учень Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. Дмитро Бережанський.

«Кращий учень (учениця) сільської школи-2021»:

– Ольга Левків (Савчин­ська ЗШ) ;

– Наталія Пісня (Жвир­ківська ЗШ) ;

– Анастасія Пивоварчук (Поторицька ЗШ);

– Анна Солдат (Волиць­ка ЗШ);

– Вероніка Божак (Ва­рязька ЗШ).

«Науковець року-2021»:

– Яна Матвіїв (Сокаль­ська МАН, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5);

– Ірина Бик (Сокальська МАН, ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокаль­ський ліцей №1 ім. Олега Романіва);

– Дмитро Цюзик (Со­кальська МАН, ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський лі­цей №1 ім. Олега Рома­ніва).

«Інтелектуал року-2021»:

– Богдан Козійчук (ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №1, Сокаль­ська МАН);

– Яна Стрілець (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2) ;

– Анна Діжак (ЗЗСО І-ІІІ ст. Со­кальський ліцей №1 ім. Олега Ро­маніва).

«Лідер року-2021»:

– Неля Прихідько (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5);

– Юлія Костюк (Забузька ЗШ);

– Андрій Салагуб (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4).

«Талант року-2021»:

– Роксолана Весній (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2);

– Вероніка Левицька (Сокаль­ська ЗШ І-ІІІ ст. №4);

– Олег Мусій (Сокальська СЮТ).

«Спортсмен року- 2021»:

– Каміла Когут (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4);

– Павло Мороз (Сокальська ДЮСШ «Соколяни»);

– Арсеній-Тимофій Трохим (Со­кальська ЗШ І-ІІІ ст. №2).

«Колектив року-2021»:

– команда лідерів IMPROVEри, ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №1 ім. Олега Романіва;

– вокальний ансамбль «Про­

мінь» Сокальського БДЮТ;

– волейбольна команда «Соколя­ни» Сокальської ДЮСШ «Соколяни»;

– команда «FALCON» (робото­техніки) ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4.

«Випускник року-2021» (за результатами ЗНО):

– Анастасія Нестерук (ЗЗСО Ш-ІІІ ст. Сокаль­ський ліцей №3);

– Дмитро Семенюк (ЗЗСО Ш-ІІІ ст. Сокальський ліцей №3);

– Юрій Шевчук (Пере­тіцький НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»).

Присутні теплими оплес­ками вітали кожного номі­нанта.

Одержані нагороди ста­ли для учнів не тільки при­ємним подарунком, а й стимулом примножувати та наповнювати власний багаж знань і підкорювати нові вершини.

Випускники Неля При­хідько та Яна Стрілець по­дякували очільникам вла­ди, депутатам, організато­рам цього заходу, вчителям за віру в них та під­тримку талановитих дітей, за шанс заявити про себе, як неординарну особис­тість, за те, що вкладають свої зу­силля в роз­виток ос­віти, моло­діжної політики, інноваційного потенціалу Сокаль­щини.

Завершилося свято піснею «Моя земля» у виконанні Вероніки Ле­вицької.

Галина Гібляк, яка вела цей за­хід, мовила про те, що освіта – скарб, праця – ключ до нього, закликала молодь працювати й надалі над собою, творити, любити Україну. Побажала, щоб сьогоднішня пере­мога стала для них великим стар­том у житті, щоб в майбутньому стали справжньою елітою нашої держави, й надалі впевнено йшли до поставленої мети, вірили в себе, у свою мрію, прославляли Сокаль­щину та Україну. Адже кожне зав­тра починається сьогодні…

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.