Головна Освіта Розпочато навчальний рік у Савчинській школі

Розпочато навчальний рік у Савчинській школі

День знань – одне з головних свят нав­чального року – урочисте, хвилююче і відпо­відальне. Цього­річ, у зв’язку з пандемією коронаві­русу, початок нового навчального року у Савчинській ЗШ I-III ст. роз­почався нетрадиційно.

Для учнів 1-го та 11-го класів від­булися першовересневі сходини. Для учнів інших класів – зустрічі з класними керівниками та перші уроки на тему: «Культура здорово­го способу життя у нових обстави­нах». Учні були ознайомлені з правилами для учасників освітньо­го процесу в умовах адаптивного карантину.

Незважаючи на карантин, цього­річне пер­шовересневе свято стало особливим для наших школярів: відбулося таке довгождане й уро­чисте освячення фігури Пречистої Діви Марії, яку встановили перед школою. У при­сутності учнів, бать­ків, вчителів, місцевої влади отець Іван Макар освятив фігуру Мате­рі Божої, яка, сподіваємось, стане для нас захистом та охороною від усіх бід та негараз­дів у цей нелег­кий час.

Директор школи Володимир Чуб висловив слова вдячності випуск­никам 2020 року та їх батькам, ад­же саме завдяки їхній ініціативі школа отримала такий цінний по­дарунок, який залишиться в пам’яті усіх поколінь. Ма­ємо надію, що кожен, хто проходитиме повз це, згодом намолене місце, зупинить­ся, пе­рехреститься у знак великої поваги до Заступниці усіх хрис­тиян.

Велика подяка всім, хто долу­чився до придбання, встановлення та благоустрою фігури: педколек­тиву школи, учням, техніч­ним працівникам, Савчинській сільській раді, дитячому садочку, жителям сіл Савчин і Гута та всім жертво­давцям. Всім щедрих Божих ласк, віри, надії, любові та миру.

Тож бажаємо учням величезного бажання вчитися та пізнавати нове. Успіхів, здоров’я, терпимості та чудових результатів у новому навчальному році!

Ірина КУЗНЯК,
заступник директора з навчально-виховної роботи.