Головна Освіта «Соколяни» на «Fragaria Cup»

«Соколяни» на «Fragaria Cup»

З 2 по 6 липня у м. Прешов (Словаччина) відбувся XVI Міжнародний турнір з футболу «Fragaria Cup». Це один з найбільших фестивалів з футболу у Європі, який зібрав 168 команд з 14 країн світу у різних вікових категоріях.

Вихованці ДЮСШ «Соколяни» (тренер Роман Гайдук) гідно представили Сокальщину в турнірі у віковій категорії U13.
Наші юні футболісти зіграли 10 ігор з командами з Албанії, Словаччини, Румунії, Польщі, України, в яких здобули п’ять перемог, одну нічию і чотири матчі програли.

Під час грандіозного відкриття турніру були представлені всі команди. Воно завершилось гучним феєрверком та мінідискотекою для футболістів та гостей. Наші «Соколяни» мали можливість відвідати місцевий аквапарк та здійснили екскурсію по Прешові.

Одна з переваг міста в тому, що всі найцікавіші місця зосереджені на головній вулиці. Тут є великі магазини, центри торгівлі, кілька інтернеткафе. На головній вулиці – костел св. Миколая – одна з основних реліквій міста. Палац Клобушіцкіх, Євангелістська церква, єврейський квартал, цілий ряд церков і храмів – все це ми оглянули на головній вулиці. Прешов – єдине місто в країні, займається солевидобутком з давніх часів. У музеї ви можете побачити різні види видобутку і виробництва солі, ознайомитися з обладнанням особисто.

Ми дуже пишаємось нашими спортсменами, бажаємо їм подальших перемог, гідних суперників і цікавих ігор, а також висловлюємо велику подяку тренеру п. Гайдуку за підготовку юних футболістів!

За команду ДЮСШ «Соколяни» виступали: Гордій Дацюк, Устим Звір, Марко Захватко, Маркіян Здерка, Станіслав Лісецький, Ігор Мірошніченко, Олександр Олійник, Денис Сантар, Олександр Сорока, Даниїл Тріска, Віталій Фальбота, Максим Шеремета, Максим Шевчук, Максим Харчун.
Батьківський комітет.