Головна Освіта У Варяжі відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання

У Варяжі відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання

На базі Варязької ЗШ І-ІІІ ст. 11 лютого відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання. Під час методичного заходу було презентовано можливості використання інформаційно-комп’ю­терних технологій на уроках трудового навчання, інтернет-ресурсів, онлайн-сервісів.

Вчитель Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2 Йосип Дмитрук розповів про проблеми, які виникають в учнів при виготовленні виробів на районних олімпіадах та про важливість підбору якісного інструменту, з яким школярі приїжджають на олімпіаду.

Вчителі Роман Кіх (Сокальський ліцей №1 ім. Олега Романіва) та Тарас Бубела (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2) ознайомили присутніх з успішними результатами участі своїх учнів в обласній олімпіаді.

Майстер-клас організував вчитель Варязької ЗШ І-ІІІ ст. Анатолій Щудло, котрий презентував власний досвід з виготовлення писанки-cолом’янки, українську традицію декоративно-прикладного мистецтва – аплікацію соломкою, використовуючи тільки натуральні матеріали – ячмінну або житню солому, і лише натуральні відтінки без жодних барвників. Ця технологія передбачає унікальність кожної писанки. Робота над кожним виробом дуже кропітка.

На закінчення заходу методист Євген Матвіїв надав методичні рекомендації щодо формування в учнів здатності розуміти твори мистецтва, вміння висловлюти ідеї та почуття за допомогою декора­тивно-прикладного мистецтва та використання в роботі українських традиції з поєднанням сучасних методів навчання.

Ярослав ГАВРИЛІВ,
директор Варязької ЗШ І-ІІІ ст.