Головна Освіта Угнівський аграрно-будівельний ліцей 25 лютого гостинно відчинив двері пе­ред учнями

Угнівський аграрно-будівельний ліцей 25 лютого гостинно відчинив двері пе­ред учнями

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Угнівський аграрно-будівельний ліцей 25 лютого гостинно відчинив двері пе­ред учнями Угнівської та Белзької, Стаївської та Карівської шкіл Сокальського району та Річ­ків­ської – Жовківського району.

Школярів вітали учасники ху­дожньої самодіяльності ліцею. Зі сцени лунало поетичне слово, ук­раїнська пісня. Члени хореогра­фічного гуртка порадували присутніх запальним жартівливим танцем, а учасники драматичного гуртка – жартівливими сценками.

Викладач фізичного виховання та «Захисту Вітчизни» Іван Сич організував показове заняття з тактичної медичної підготовки за участю рою ліцею «Вартові кордону».

На школярів чекали майстер-класи в кухні-лабораторії кухарів, кондитерів, які провели майстри виробничого навчання Оксана Ко­вальська, Наталія Музика та вик­ладач спецдисциплін Оксана Ки­зима, в швейній майстерні кравців, закрійників – майстер вироб­ничого навчання Ірина Романко та викладач спецдисциплін Гали­на Губені. В кого лежить душа до техніки, мали можливість спробу­вати себе за кермом трактора та учбової машини з майстрами ви­робничого навчання Андрієм Ковальським та Юрієм Моспаном, а також за тренажерами у кабінеті «ПДР» та тренажерному класі з викладачами Володимиром Музи­кою та Ярославом Бідою.

Гості відвідали «студентське ка­фе», де їх пригощали солодоща­ми, випеченими майбутніми кон­дитерами.

Надіємося, що ця зустріч допо­може учням шкіл у виборі майбут­ньої професії.

Оксана ВОВК, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Фото О. Вовк та Г. Губені.