Головна Освіта В Сокальському ліцеї імені Олега Романіва святкували Першовересня

В Сокальському ліцеї імені Олега Романіва святкували Першовересня

ЛЕГКОГО СТАРТУ І ВІДМІННОГО ФІНІШУ!

Чудового сонячного ранку 2 вересня вчителів, учнів, батьків та гостей радо вітали на святі Першовересня у ЗЗСО IIII ст. Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Матвіїв розпочала урочистий захід рядками з вірша: Хай буде всім нам день оцей, як свято,//Хай буде щастя в серці у батьків.//Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,//Хай буде радість вищою від слів.

Присутні вітали оплесками п’ятикласників та їх класних керівників: 5А клас (Даниїла Дейнека); 5Б клас (Галина Тимчишин).

Під благословенними батьківськими рушниками вони вийшли на урочистості. Супроводжували першокласників старші надійні друзі – учні випускних одинадцятих класів. Привітали й юних школярів 1А класу, які навчатимуться за програмою «Інтелект України». Двері в Країну знань їм відкриє перша вчителька Тетяна Сташишин. А учні 1Б класу навчатимуться за програмою «Нової української школи». Протягом чотирьох років поруч з ними буде вчителька Світлана Скок. Загалом у ліцеї №1 навчатиметься 556 учнів, з них першокласників – 55, випускників – 59.

Внесли Державний прапор та шкільну хоругву випускники Олександр Бойко, Олег Покиньброда, Аліна Стасюк та Христина Мачевська. Вони передали символи ліцею кращим десятикласникам Максиму Філоничу, Станіславу Романіву, Катерині Іванець та Вікторії Марцинюк.

Прозвучав Славень. Усі присутні хвилиною мовчання під мелодію пісні «Зажура» пом’янули випускників школи Віктора Сивака, Валентина Прихода, Романа Галаса і всіх полеглих за Україну… Поклали квіти до меморіальної дошки пам’яті випускників, загиблих у війні з російським агресором та до фігури святої Богородиціберегині учні випускних 9х та 11х класів – Святослав Мулька, Ярина Никитишин, Ірина Федюра, Данило Сич.

Привітали школярів духовний наставник ліцею о. Ярослав Валюх, директор Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва Любов Омеляш, випускник 1979 р. Олег Кожушко.

Вже сьомий рік грошові премії отримують учні школи від Фредді Грубера, ізраїльського громадянина, батько якого – Нестор Сняданко закінчив гімназію. У пам’ять про своїх батьків Фредді Грубер став фундатором щорічної винагороди для кращих знавців іноземних мов. Цього дня він особисто привітав вчителів, учнів, побажавши останнім добре вчитися і вручив премії Максиму Філоничу, Андрію Кацьмі, Христині Ковальчук (перекладала його виступ), Вікторії Попенко.

Батьки вручили коровай та посипали учнів зерном. Першокласників вітала мама Катерина Контролевич та класний керівник 1Б класу Світлана Скок, старшокласникивипускники Аліна Стасюк та Максим Звір.

Першачкам вручили емблеми Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва. А вчителям – квіти. Пролунав перший дзвоник нового навчального року у руках Лідії Калінчук та Ярослава Матвійчука. І ліцеїсти пішли на перший урок в новому навчальному році. Тож нехай їм щастить!

Наш кор.

Фото Василя Сорочука.