Головна Освіта В Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва пролунав останній дзвоник

В Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва пролунав останній дзвоник

ТЕПЛИМ-СПОГАДОМ ПЕРЕДЗВОНОМ  про дитинство залишиться у пам’яті випускників ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва останній дзвоник

Цього року останній дзвінок у нашому ліцеї звучав тричі. Уперше – 6 червня для учнів початкової школи, які успішно прибули до фінішу. Останній дзвінок пролунав від учнів 4-го класу, адже вони і є випускниками цієї ланки. Для них були організовані різно­манітні патріотичні забави. Діти з гар­ним настроєм і Україною в серці розпочали кані­кули. А вже 7 червня останній дзвінок лунав з рук старост 5-8-х кл., адже у цей день вони мали можливість закінчити нав­чальний рік.

Того ж вівторка до нашої школи завітали гості: донька О. Романіва – Оксана, його брат – Богдан Романів з дружиною Євгенією та п. Ольга Хіта. Уже в одинадцятий раз було вручено премію Олега Романіва кра­щим учням ліцею. У 2011-ому її вперше отримали семеро гімназистів, а з наступного року щорічно премію отримують 14 кращих учнів 5-11 класів. Вручають винагороду за високі досягнення в навчанні і громадську діяльність. Імена та прізвища володарів премії закарбуються у книзі «Калиновий цвіт гімна­зії». Ініціатором заснування такої премії є донька Олега Романіва, постійна меценатка добрих справ нашого ліцею – Оксана Романів.

Цього разу урочистість відбу­лася в кабінеті-музеї Олега Романіва, на яку були запрошені преміанти та їхні батьки, дирекція школи, вчителі та власне ініціатори премії. Розпочали академію Славнем у виконанні володарки премії від 8-А класу – Анни Діжак, всіх учасників.

З мудрими словами до присутніх звер­нувся о. Андрій Палюх (тато преміантки). Про життєвий шлях та громадську діяльність Олега Романіва розповіла випускниця Олек­сандра Шавалюк, а з історією вручення пре­мії ознайомила десятикласниця Анастасія Палюх (обидві – номінантки цьогорічної премії).

З вітальним словом звернулася дирек­торка ліцею Надія Генташ, яка подякувала сім’ї Олега Романіва за підтримку учнів та школи. Пані Оксана Романів вдячна адмі­ністрації за те, що педагогічний колектив «все­ляє життя» в кабінет-музей імені її ба­тька та виховує нове покоління національної наукової еліти.

Отже, премією імені Олега Романіва нагороджені такі ліцеїсти: Софія Гаврилюк (5-А кл.), Сергій Ващук (5-Б кл.), Анастасія Сорочук (6-А кл.), Анастасія Шкляр (6-Б кл.), Анастасія Головко (7-А кл.), Софія Литвин (7-Б кл.), Анна Діжак (8-А кл.), Олена Миколайчук (8-Б кл.), Анастасія Криштоф (9-А кл.), Микола Гейко (9-Б кл.), Богдана Прозапас (10-А кл.), Анастасія Палюх (10-Б кл.), Соломія Рижок (11-А кл.), Олександра Шавалюк (11-Б кл.).

А вже 8 червня останній дзвінок пролунав для 9-11-х класів. Сльози на очах забриніли одразу, коли прозвучали перші акорди композиції «Молитва за Україну» у виконанні Каті Шевченко, Насті Палюх та Людмили Багрій.

Одинадцятикласники востаннє прийшли на шкільне подвір’я, щоб подякувати вчи­телям та батькам і попрощатись з рідним навчальним закладом. Вони обов’язково ще прийдуть до нас у гості, щоб поділитися своїми успіхами та досягненнями, але вже ніколи не сядуть за шкільні парти як учні ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.

До них звернулася директорка ліцею Надія Генташ та побажала успіхів і впев­неності у всіх їхніх починаннях. На наших очах виросло ще одне покоління українців, які шанують історію, символи, традиції своєї Батьківщини.

Останній дзвоник символічно пролунав з рук усіх випускників. Нехай він залишиться у вашій пам’яті теплим спогадом-перед­звоном про дитинство та водночас буде на­га­дуванням, що рідна земля чекає підт­римки, Україна б’є у всі дзвони: «Українці, бу­дьте гідними дітьми нашої величної і гордої держави!»

 

Христина ВОЙТЮК,

педагог-організатор ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.

 

Світлини Юлії Сорочук та Марти Мартиневич.