Головна Освіта Відбулося Свято Останнього дзвоника у Ва­рязькій школі

Відбулося Свято Останнього дзвоника у Ва­рязькій школі

ВДЯЧНІ ПОЛЬСЬКИМ ДРУЗЯМ ЗА СОЛІДАРНІСТЬ, ДРУЖБУ Й ПІДТРИМКУ

31 травня відбулося Свято Останнього дзвоника у Ва­рязькій ЗШ І-ІІІ ст. При­сутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, що загинули, захищаючи Україну від російських окупантів, подя­кували ЗСУ за боротьбу та оборону України. Потому над шкільним подвір’ям понеслась до болю знайома кожному ук­раїнцеві пісня, яка стала нині другим нашим гімном: «Ой, у лузі червона кали­на…», яку виконали школярки Вероніка Бо Божак й Анастасія Цьона. Учні першого класу продемон­­­стрували свої вміння декламу­вати вірші, а випускники, для яких пролу­нав шкільний дзвоник востан­нє, а їх цьогоріч є сімнадцять, зас­півали пісню «Прощавай, рідна шко­ло, моя».

Почесні гості – Себастьян Біронт та Катажина Круляк, які приїхали з­­ Польщі, наго­ро­ди­ли грошо­вими винагородами уч­нів школи з най­к­ра­щим се­реднім балом табеля. Зок­ре­ма, Вероніка Бо­жак отримала 3000 грн., Юлія Ва­сютяк – 1500 грн., Наталія Бурда – 1000 грн., Павло Борошок, Ка­тери­на Процик, Ольга Лісо­вецька – по 500 грн., а ще троє учнів – Яна Вой­тина, Софія Зак­рев­ська та Олеся Литвин – дорогі руч­ки. Після уро­чи­­с­тої лінійки всі охочі мали змогу куштували солод­ку вату та попкорн.

Себастьян Біро­нт та Катажи­на Круляк також запросили на­ших школярів побувати у таборі з вивчення англій­ської мови в Польщу.

Опісля свята гості, староста сіл Варяж, Лешків, Русин Юрій Горо­дько та автор цих рядків посадили дерево – магнолію «Клеопатра» та два кущі магнолії «Дженні».

Дякуємо польським друзям за солідарність, дружбу й під­тримку нашого навчального закладу та України у цей не­лег­кий час для українців та держа­ви.

 

Ярослав ГАВРИЛІВ,
директор Варязької школи.

 Фото Ірини Закревської та Себастьяна Біронта.