Головна Освіта Відмінний результат показали вихованки еколого-натуралістичного гуртка Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості

Відмінний результат показали вихованки еколого-натуралістичного гуртка Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості

ТРИ ПЕРШІ МІСЦЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

Відмінний результат показали вихованки еколого-натуралістичного гуртка Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості Аліна Коберенко, Катерина Коновалець та Юлія П’ятковська (керівник Олег Черешневський) у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних презентацій «Історію України творять Особис­тості». Аліна, Катерина та Юлія вибороли перші місця у цьому конкурсі і були нагоро­джені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Аліна Коберенко підготувала мультимедійну презентацію про Євгена Петрушевича, Кате­рина Коновалець – про Олену Степанів-Даш­кевич, а Юлія П’ятковська – про Маркіяна Шашкевича.

Дуже добре, що гуртківці активно цікавлять­ся історією національно-визвольної боротьби українського народу та виростають справжні­ми українськими патріотами.

Марія ПОЛІЩУК,
директор Сокальського БДЮТ.