Головна Освіта З 12 березня освітні заклади Сокаль­ського району навчаються дистанційно

З 12 березня освітні заклади Сокаль­ського району навчаються дистанційно

З 12 березня освітні заклади Сокаль­ського району, щоб уникнути поширення коронаві­русної інфекції, закрили. Мініс­терство освіти та науки України рекомендувало педагогам організувати дистан­ційне навчання. Нині педагоги Сокальщини працюють з учнями за допомогою дистанційних технологій.

Зокрема, учні 4-А класу «Інтелект України» Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4 нині навчаються дистанційно. Вчителька Лідія Михайлюк (на знімку з школярами) старається, щоб діти максимально отри­мали знання під час каран­тину, зуміла організувати освітній процес удо­ма ціка­вим і корисним. Педагог використовує різні форми роботи та освітні платформи, використовує фейсбук-групу класу та постійно на зв’язку з учнями та батьками. Вдома дітла­хи дивляться відеоуроки на комп’ютері або смартфоні та надсилають вчителю виконані завдання. Батьки також допомагають синам і дочкам самооргані­зуватися.

Такі заходи є тимчасовими, сподіває­мось, що карантин у закладах освіти збереже здо­ров’я дітей. А дистанційне навчання допомо­же краще пізнати мож­ливості новітніх техно­логій.

Наш кор.