Головна Освіта ЗМІЦНЮЮТЬ ОСВІТНІЙ ПОТЕНЦІАЛ РАЙОНУ

ЗМІЦНЮЮТЬ ОСВІТНІЙ ПОТЕНЦІАЛ РАЙОНУ

8 листопада Жвирківська ЗШ ІІІІ ступенів відзначила 50літній ювілей. З цієї нагоди у навчальному закладі відбулись урочистості та святковий концерт.

Привітали трудовий колектив та вручили подарунки заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, голова Сокальської РДА Роман Токай, депутат районної ради Олег Солодяк, директор комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, ветерани, колишні учні, батьки та багато інших.

Директор Жвирківської школи Ірина Мазурик привітала колектив навчального закладу, подякувала за допомогу та співпрацю представникам влади, священикам, селищній раді та депутатському корпусу, батькам і меценатам школи.
Вітали колектив навчального закладу Богдан Кручкевич, який 37 років пропрацював заступником директора та колишній керівник Орест Когут. Настоятель храму Святого Духа отець Петро Звір прочитав молитву і присутні вшанували пам’ять тих вчителів, які відійшов у вічність.

З привітальними словами виступили митрофорний протоієрей Ярослав Кащук, голова РДА Роман Токай та заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. За його словами, за час півстолітнього існування Жвирківська загальноосвітня школа стала одним із провідних навчальних закладів Сокальського району.

Під час урочистих заходів колектив школи отримав багато подарунків, теплих слів, а також музичні вітання від своїх колег та вихованців.

Наш кор.