Головна Право Кримінальна хроніка Сокальщини

Кримінальна хроніка Сокальщини

ПОЦУПИЛИ БАТАРЕЇ…
8 квітня в с. Перетоки з нежитлового господарства невідома особа викрала батареї. Сума збитків становить близько 3600 грн. По цьому факту в Сокальському відділенні поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ч. 1 КК України – «Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)». Триває досудове розслідування.

…ЗОЛОТІ ВИРОБИ ТА ГРОШІ
9 квітня, ввечері, з помешкання жителя м. Сокаль, невідома особа викрала ювелірні вироби на суму майже 100 000 грн. та гроші – 2200 доларів США. Слідчооперативна група встановила, що злочинці, підібравши ключі, проникли в квартиру. Відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ч. 3 КК України – «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому». Проводяться оперативнорозшукові заходи по встановленню особи правопорушника. Триває досудове розслідування.

РОЗІЙШЛИСЯ… ПОЛЮБОВНО
8 квітня водій автомобіля марки «ВАЗ» в м. Сокаль по вул. Петра і Павла пошкодив автомобіль жителя с. Павлів Радехівського району. Тілесних ушкоджень ніхто з учасників ДТП не отримав. Водії порозумілися на місці та заповнили Європротокол.

ЗАСМАКУВАЛО ВІСКИ
Вранці, 9 квітня, невідомий із торгового залу самообслуговування магазину «АТБ», що в м. Сокаль, поцупив пляшку віскі, вартістю 362 гривні. Відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ч. 1 КК України – «Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)». Проводяться необхідні слідчі дії для встановлення особи зловмисника.

Володимир ЗВАДЮК,
начальник Сокальського відділення поліції.