Головна Право На Сокальщині тривають заходи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму

На Сокальщині тривають заходи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму

З метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо недопущення автопригод за участю неповнолітніх, на території Сокальського району тривають заходи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Діти – категорія учасників дорожнього руху, яка вимагає окремої уваги не тільки під час навчального року, а і в повсякденні. Однак вони часто забувають про безпечне поводження на вулиці і дорозі, порушуючи правила дорожнього руху, чим ставлять під загрозу своє життя і здоров’я. Профілактика дитячого дорожньотранспортного травматизму – вічна, бо є, власне кажучи, процесом постійного виховання і формування необхідних навичок поведінки дитини в такому небезпечному місці, як дорога.
Шановні батьки, щоденно нагадуйте дітям про безсумнівне виконання усіх Правил дорожнього руху. Не забувайте контролювати їх поведінку на дорозі, пам’ятайте, що в цей період діти піддаються більшій небезпеці на дорозі, ніж тоді, коли знаходяться в навчальних чи виховних закладах. Переходьте дорогу, дотримуючись Правил дорожнього руху. Вчасно навчайте дітей умінню орієнтуватися в дорожній ситуації, виховуйте потребу дисципліни, обережності й уважності на вулиці! Знайте, якщо ви порушуєте Правила дорожнього руху то ваша дитина діятиме так само! При русі в темний час доби і в умовах недостатньої видимості рекомендується мати при собі предмети зі світловідбиваючими елементами і забезпечити видимість цих предметів водіям.
Також звертаємся до водіїв, будьте уважні, дотримуйтесь правил швидкісного режиму, не здійснюйте маневр обгону, не сідайте за кермо в стані алкогольного сп’яніння або ж при великій втомі, під час руху не користуйтесь мобільним телефоном.
Пам’ятайте, правила – це закон дороги, їх знати і дотримуватись обов’язково!!!
Андрій ГАВРИЛЮК, інспектор Сокальського відділення поліції.