Головна Право Підприємця судитимуть за розтрату коштів

Підприємця судитимуть за розтрату коштів

Керівник одного із приватних підприємств вніс завідомо неправдиві відомості в документи, збільшивши вартість виконаних робіт на 90 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

«Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівника одного із приватних підприємств, який підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України», – йдеться в повідомленні.

Як з’ясували правоохоронці, вказана особа при виконанні будівельномонтажних робіт з реконструкції водопровідної мережі в одному з населених пунктів Сокальського району, свідомо внесла неправдиві відомості в акти виконаних робіт щодо зазначеного об’єкта.

«Такі дії зловмисника призвели до завищення вартості виконаних робіт, а також безпідставного нарахування на рахунок підприємця зайвих бюджетних коштів в сумі близько 90 тис. грн.», – зазначають у прокуратурі.

Обвинувальний акт у вказаному провадженні скеровано до Сокальського районного суду для розгляду по суті. За скоєне підприємцю загрожує до 5 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.