Головна Право ЗА РОЗТРАТУ ЧУЖОГО МАЙНА

ЗА РОЗТРАТУ ЧУЖОГО МАЙНА

За факт розкрадання у 2014 році бюджетних коштів, призначених для проведення капітального ремонту системи опалення навчального закладу, а також видачі завідомо неправдивих офіційних документів колишньому директору навчального закладу загрожує тюремне ув’язнення до 5 років позбавлення волі.

30 січня 2018 р. за ефективного процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснювалось слідчими Сокальського відділення поліції, за розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також за видачу службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (службове підроблення).

Зокрема, в жовтнігрудні 2014 року директор одного з ліцеїв Сокальського району, в ході виконання капітального ремонту систем опалення приміщення майстерні ліцею, затвердив акти приймання виконаних робіт, хоча такі в повному обсязі виконані не були, у зв’язку з чим завдав цьому закладу шкоди на суму понад 15 тисяч гривень.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1 ст. 366 КК України – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Олег КОВАЛЬЧУК,•заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.