Головна Право Загрожує до восьми років позбавлення волі

Загрожує до восьми років позбавлення волі

За процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури, Сокальським відділенням поліції здійснюється досудове розслідування стосовно 55річного чоловіка, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).
Встановлено, що 24 грудня 2017 р., під час сімейної сварки, за місцем спільного проживання в одному з сіл Сокальського району, зять завдав 76річному тестю ножове поранення у груди.

Цього ж дня зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України та 26.12.2017 p., слідчим суддею Сокальського районного суду йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

* * *

За процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури, Сокальським відділенням поліції здійснюється досудове розслідування стосовно 28річного червоноградця, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).
Встановлено, що ввечері 29 грудня 2017 р., в одному з дворів у Сокалі, під час з’ясування стосунків між молодиками через дівчину, один із них наніс 25річному супернику удар ножем у живіт. Таким чином, хлопець отримав проникаюче ножове поранення черевної порожнини.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України, вилучено знаряддя злочину та 30.12. 2017 p., слідчим суддею Сокальського районного суду йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Олег КОВАЛЬЧУК, заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.