Головна Спорт ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З КАРАТЕ – СОКАЛЬЧАНКА

ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З КАРАТЕ – СОКАЛЬЧАНКА

18-19 травня в Києві відбувся Всеукраїн­ський чемпіонат України з Шотокан карате-до S.K.I.F. 2024, в якому взяли участь понад 330 каратистів з 12 областей нашої країни.

Вперше в історії федерації за підсумком змагань Львівська область здобула перемогу в загальному заліку та виборола золото на чемпіонаті України!

У цих змаганнях взяла участь й успішно виступила сокальчанка, учениця Сокальсько­го ліцею №3 Дар’я Савалюк (тренер Андрій Горбань, федерація «Карате-до Шотокан Чер­воноград-Сокаль»).

Юна спортсменка стала чемпіоном України з карате у своїх категоріях, виборовши призові місця: перше місце у категорії куміте жінки 14-15 р.; перше – у категорії командне куміте жінки 14-15 р.; друге – у категорії куміте жінки 14-15 р. Абсолют. Через велику конкуренцію, поєдинки були не з легких, але спортсменка справилася, і зробила свій вагомий внесок в команду Львівської області. Окрім поєдинків, Дар’я ще й була суддею на цих змаганнях.

Бажаємо юній спортсменці успіху і нових перемог. Дар’є, Сокальщина пишається тобою!