Головна Спорт Учні ДЮСШ «Соколяни» взяли участь у міжнародному турнірі в Грубешові (Польща)

Учні ДЮСШ «Соколяни» взяли участь у міжнародному турнірі в Грубешові (Польща)

Учні ДЮСШ «Соколяни» на міжнародному турнірі в Грубешові

Успішно провели перше коло чемпіонату області серед учнів ДЮСШ з футболу вихованці тренера ДЮСШ «Соколяни» Романа Гайдука, які в своїй підгрупі провели шість матчів і перемогли команди ДЮСШ міст Кам’янкаБузької – 3:0, Золочева – 2:0, Буська – 8:1, Радехова – 6:0, зіграли в нічию з футболістами з м. Броди – 2:2. Загалом у чемпіонаті бере участь 25 команд спортивних шкіл.

У підготовці до другого кола команда взяла участь у міжнародному турнірі в Грубешові (Польща). Вихованці Романа Гайдука показали хорошу, змістовну гру й після двох перемог та двох нічиїх стали переможцями турніру.

Бургомістр Грубешова урочисто вручив переможцям кубок, медалі та солодощі. Приємно, що приз кращого бомбардира турніру дістався Устиму Звіру. З хорошим настроєм учні повернулись додому.

Участь у турнірі відбулась завдяки директорові Сокальської агенції міжнародного розвитку співпраці і туризму Ігорю Дацюку. Тепер ми чекаємо до Сокаля наших сусідів з Польщі на футбольний турнір.

Роман ПЛЕТІНКА, директор ДЮСШ «Соколяни».