Головна Спорт За Кубки “Золота осінь” та “Прибужжя”

За Кубки “Золота осінь” та “Прибужжя”

Срібні призеру турніру Кубок Прибужжя присвяченого памяті І. Кураша

На штучному майданчику стаді­ону «Сокіл» 10 жовтня пройшов турнір з футболу се­ред дівчат 2007-2008 р. н. на кубок «Золота осінь». В зма­ганнях взяли участь команди дівчат з сіл Туринка, Сі­лець і міст Червонограда та Со­каля.

За підсумками турніру перше місце посіли дівчата ДЮСШ «Буг» – вихованки тренера Сергія Васька (Сокаль), на дру­гому місці команда ФК «Турин­ка», а третіми стали ко­манда дівчат ДЮСШ № 2 м. Чер­во­нограда.

Переможці та призери зма­гань були нагороджені призами та гра­мотами.

Також 10 жовтня на футбольно­му полі стадіону «Сокіл» проходив всеукраїнський турнір з футболу кубок «Прибужжя» серед юнаків 2007-2008 р. н., присвячений па­м’яті Ігоря Кураша. В ньому взяли участь команди «Волинь» м. Ко­вель, ФК «Львів», ФК «Мостиська», ДЮСШ № 2 м. Червоноград, «Гір­ник» м. Соснівка, ФСК м. Великі Мости, ФК «Буг» с. Ільковичі та ко­манда «Буг – Арсенал» м. Сокаль.

Після попередніх ігор в групах до фінальної частини турніру увій­шли команди, які боролись за при­зові місця.

Дівчата-футболістки

Так за третє-четверте місця зус­трілись юнаки Львова та Ко­веля. Основний час гри не вия­вив пере­можця, рахунок нічийний – 0:0. Післяматчеві пенальті краще вико­нала ко­манда «Волинь» м. Ковель, і перемігши суперників з рахун­ком 3:2 стала бронзовим призе­ром цих змагань.

А у фінальному поєдинку на поле вийшли команди юнаків Сокаля та Мостиська. Тут перевага була за наши­ми гостями – 4:0. Вони й стали переможцями.

Команда «Буг-Арсенал», відпо­відно, на другому міс­ці.

Переможці та призери турніру нагороджені кубка­ми, медалями та вимпе­лами.

Визначені й кращі гравці, які от­римали статуетки. Зокрема, ними стали в ко­манді: ДЮСШ №2 м. Чер­воноград – Адам Долішний; «Гірник» м. Соснівка – Мат­вій Дубс; ФСК м. Великі Мости – Тарас Сви­рид; ФК «Буг» с. Ільковичі – Денис Добрянський; «Буг-Арсе­нал» м. Сокаль – Назар Огінський; «Во­линь» м. Ковель – Андрій Север­нюк; ФК «Львів» – Юрій Воркун; ФК «Мостись­ка» – Павло Лутечко.

Кращі: бомбардир турніру – Юрій Валько (Сокаль), гравець – Назар Миля­нич – ФК «Мос­тиська».