Головна Свято 12 липня День села відсвяткувало мальовниче та красиве село Пе­респа

12 липня День села відсвяткувало мальовниче та красиве село Пе­респа

12 липня, у день св. ап. Петра і Павла, День села відсвяткувало мальовниче та красиве село Пе­респа, якому в цьому році випов­нилося 594 роки від першої пись­мової згадки. Для жителів громади цей день – був ще одним приво­дом зібратися разом, послухати музичні композиції, подивитися на виступи своїх діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам.

У рамках дійства, під відкритим небом, відбулося народне гулян­ня, де всі бажаючі мали змогу по­смакувати не тільки традиційну юшку, але й смачними кулішем та стравами української кухні, які приготували волонтери – «Раде­хівські господиньки», вилучені кошти вони скерують на під­тримку українських військових у зоні ООС. Присутні також мали можливість зробити фото на па­м’ять у створе­ній фотозоні «Я  ПЕРЕСПУ». Велике спасибі за це місцевим підприємцям.

Заряд позитивної енергії, свят­кова та по-домашньому затишна атмосфера панувала на святі до самого вечо­ра. Святкування закін­чилося дискотекою, на якій могли потанцювати під «живу» музику люди різного покоління.

Катерина МАЦЮК,
завідувачка Народним домом с. Переспа.