Головна Свято До Воскресіння – через Голгофу

До Воскресіння – через Голгофу

У Хрестопоклінну неділю, 19 березня, вулицями міста Сокаля пройшла традиційна щорічна Хресна хода.

Від катедрального храму св. ап. Петра і Павла, повз церкву Архістратига Михаїла, до площі Січових стрільців, РДА і Народного дому, відтак повз міську раду, стіну пам’яті Героям Небесної Сотні, пам’ятника Шевченку до терапевтичного відділу районної лікарні, далі біля школиінтернату, абонентського відділу УЕГГ – колишньої катівні НКВД, до відділу освіти, відтак до школи №2, Сокальської гімназії імені Олега Романіва і з поверненням до храму св. ап. Петра і Павла. Було пройдено 14 стацій, які символізували важкий шлях Христа на Голгофу. Хрест Господній по черзі брали на рамена священики, парафіяни церкви св. арх. Михаїла, молодь, керівництво районної ради, працівники райдержадміністрації, культури, міської ради, батьки загиблих Героїв, діти, працівники охорони здоров’я, родичі жертв НКВД, освітяни та парафіяни храму св. ап. Петра і Павла.

Упродовж кожної стації священики читали про страждання Ісуса Христа. Відтак виголошували духовні роздуми про Нього, терпіння і безмежну Божу любов.

Серед присутніх були представники місцевої влади, керівники та представники різних організацій та підприємств, молодь, діти та велика кількість вірних, які у молитві бажали пережити з Христом його дорогу до Воскресіння через Голгофу, роздумували над темами гріха, любові до ближнього, прощення, страждання та смерті.

Хода, з її духовним піднесенням та музичним супроводом братівсемінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа, зібрала декілька сотень людей.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.