Головна Свято Максим КОЗИЦЬКИЙ: Дорогі воїни, ветерани та члени сімей наших Захисників і Захисниць!

Максим КОЗИЦЬКИЙ: Дорогі воїни, ветерани та члени сімей наших Захисників і Захисниць!

Уже вдруге наша держава відзначає День Збройних Сил України в умовах повномасштабної війни. Час, в якому живемо, вимагає мобілізації, у тому числі – мобілі­зації духу. А ще він вимагає кон­кретики. Тому сьогодні я хочу на­гадати вам, дорогі оборонці, на яку підтримку ви можете розрахо­вувати на Львівщині за те, що ви­конали або виконуєте перед дер­жавою найвищий обов’язок – за­хищаєте її.

Якщо вас цікавить соціальне забезпечення, зокрема, надання адресної допомоги на реабіліта­цію, співфінансування по житлу, виплата «Золота Зірка», соціаль­но-професійна адаптація, телефонуйте у Відділ соціального за­хисту Захисників та Захисниць України Департаменту соціального

захисту населення Львівської ОВА: (032) 255 4450.

Щоб отримати юридичну консультацію, зверніться в Офіс під­тримки родин військових у Львові за номером: +380682606815. Тут, зокрема, можна отримати безкоштовний адвокатський супровід з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбов­ців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціаль­них гарантій та ін.).

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, особи з інвалідністю чи пораненнями, які вони отримали внаслідок війни, можуть здобути робітничі професії у закладах професійної освіти Львівщини із подальшим працевлаштуванням на під­приємствах області. Деталі за номерами: (032) 276 9760, або
(032) 276 4563, Наталія Рибак.

Львівська обласна військова адміністрація надає фінансову підтримку бізнес-проєктам учасників російсько-української війни, а саме – стартапам. Докладніше розкажуть у Відділі розвитку торгівлі і підприємництва Департаменту економічної політики Львівської ОДА: (032) 261 2713.

Якщо вас цікавить створення або розвиток бізнесу в агропромис­ловому секторі, зверніть увагу на Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, в межах якої ви можете скористатися пільговим кредитуванням для Захисників та Захисниць України. Більше ін­формації за номером (Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА): 032 255 5062.

Отримати грант на реалізацію власної бізнес-ідеї можна у Львівському обласному центрі зайнятості. Детально пояснять на Гарячій лінії Львівського обласного центру зайнятості: +380966825183.

Більше інформації про можливості, які Львівська ОВА напрацю­вала для вас та ваших сімей, знайдете на офіційному сайті Львів­ської ОДА – у вкладці «Захиснику та Захисниці».

Дякуємо вам за захист. Слава Україні!

Слава усім, хто служить або служив у лавах ЗСУ!

Пам’ятаємо про кожного і кожну, хто не повернувся живим з війни. Щирі співчуття рідним. Ваш біль – це біль всієї держави.

З повагою, Максим КОЗИЦЬКИЙ
начальник Львівської обласної військової адміністрації.