Головна Свято Олег ФЕНЧИН: Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів

Олег ФЕНЧИН: Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Сьогодні органи місцевого самоврядування втілюють в життя принципи і пов­новаження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення.

Переконаний, що діяльність наших органів місцевого само­врядування і в подальшому буде спрямована на підвищення життєвого рівня громадян. Бажаю усім, хто працює на благо людей, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні! Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот, нових здобутків у нашій спільній справі, миру, злагоди, активної громадської позиції.

Бережімо себе й не збавляючи темпи працюймо на благо людей та України, незупинно наближаючи Перемогу! Три­маємо тил. Служимо громаді. Поки разом – ми непереможні.

З повагою, Олег ФЕНЧИН,
депутат Львівської обласної ради.