Головна Свято Оксана БЕРЕЗА: Щорічно 7-го грудня в Україні відзначається День місце­вого самоврядування

Оксана БЕРЕЗА: Щорічно 7-го грудня в Україні відзначається День місце­вого самоврядування

Шановні колеги!

Щорічно 7-го грудня в Україні відзначається День місце­вого самоврядування.

Вже другий рік поспіль це свято відзначається  в умовах повномасштабного російського військового вторгнення в Україну. Водночас, цей надзвичайно важкий час військових випробувань показав, наскільки важливою є роль органів місцевого самоврядування в критичні моменти нашого державного буття. Саме міські, сільські і селищні територі­альні громади зустрічали внутрішньо переміщених осіб, яких гнала війна з рідних домівок у пошуках прихистку. Наше завдання було нелегким: зустріти наших співвіт­чизників, обігріти, заспокоїти, поселити, надати першу психологічну допомогу, зрештою дати відчути їм, що вони не залишилися наодинці, без даху над головою, зі своїми проблемами. Водночас, ми стали надійним тилом для наших воїнів, які зі зброєю в руках стали на захист нашої державності. Саме органи місцевого самоврядування з перших днів війни стали надійним мобілізаційним центром для збору допомоги нашим захисникам. Надзвичайно важким випробуванням для кожного з нас став момент отримання оповіщення про загибель наших захисників – момент, коли треба поглянути у вічі мамі, дружині, сину чи дочці і сказати, що їх сина, чоловіка, чи батька немає в живих, і знайти слова підтримки…

І в той же час, ми активно працювали над розвитком своєї громади, адже стабільність однієї маленької громади, це запорука стійкості цілої країни. Кожен відділ і кожен спеціаліст сумлінно виконував свої обов’язки, тримав свій фронт. І я щиро дякую старостам, депутатам та кожному працівнику Белзької міської ради, які викладаються на всі сто відсотків, щоб зробити нашу громаду, і нашу країну кращою. Щирі слова подяки нашим міжнародним партне­рам, які не залишали нас наодинці з війною, а підставили надійне плече допомоги. Дякуємо жителям нашої громади за розуміння важкої ситуації, в якій нам доводиться працю­вати. Ми всі разом робимо все для того, щоб наша громада ставала кращою, навіть у час військового протистояння з росією. Щирі слова вдячності підприємцям та фермерам нашої громади, які стали надійними партнерами для нас у нелегкі часи військових випробувань. Всі ми разом є надзвичайною силою і надійною опорою для наших Зброй­них сил, для нашої України!!!

Колеги, щиро бажаю кожному з нас  не втрачати віри та наснаги до роботи, зичу усім нам насамперед людяності, чесності, взаємоповаги та любові до своєї справи. Хай у ваших сім’ях панує мир та злагода, хай Божа ласка ніколи не оминає ваших сердець. Щастя, добробуту та омріяної і блискучої Перемоги нашій країні!

З повагою, Оксана БЕРЕЗА,
Белзький міський голова.