Головна Свято Місто над Ратою, з чудовою та мальовничою природою та вся великомостівська громада...

Місто над Ратою, з чудовою та мальовничою природою та вся великомостівська громада відзначила своє свято

В літній, святковий день, 28 липня, місто над Ратою, з чудовою та мальовничою природою та вся великомостівська громада відзначила своє свято. Цьогоріч вперше було вирішено провести святкування під назвою «День міста – День громади», оскільки до Великих Мостів, після створення об’єднаної територіальної громади, доєдналися ще одинадцять населених пунктів. Хотілося, щоб максимальна кількість людей долучилася до заходів.

Розпочалося святкування з виступу учасників художньої самодіяльності громади та керівників Народних домів та вітального слова міського голови Ярослава Ройка. Поруч розташувалася виставка народних промислів, організована працівниками бібліотек громади та Великомостівським центром дитячої та юнацької творчості. Жителі та гості громади також могли відвідати виставку військової техніки, яку можна було оглядати як ззовні, так і з середини, відчути всю її велич та міць.

В рамках святкування також відбулися спортивні змагання: шаховий та тенісний турніри, змагання по веслуванню на байдарках, юнацький турнір громади з мініфутболу.

Цікавою родзинкою спортивних змагань були перегони на самокатах, в яких взяли участь дітки віком 46 років та роликах, вік учасників 712 років. Юні спортсмени мали подолати дистанцію з перешкодами та пішохідним переходом на час, змагалися завзято, за що отримали гарні подарунки.

Після закінчення спортивних змагань переможці нагороджені міським головою грамотами та грошовими преміями, були також відзначені кращі працівники КП «ЖКГ» та жінкиволонтери, які доглядають квітник в центрі міста.

Концертну програму продовжив легендарний гурт «Ватра» 80х, усі з радістю підспівували знайомі та невмирущі пісні, артисти розповідали історії з життя гурту та жартували з публікою. Глядачі довго не відпускали співаків зі сцени.

Пізніше розпочалася розважальна програма – місцеве «Євробачення», де перепліталися запальні танці та пісні місцевих «зірочок». Великомостівчанам та гостям свята концерт припав до вподоби.

На сцені їх змінив MCSKURATOFF, розпочався фестиваль фарб HoliColor Fest з запальними іграми та забавами, усі охочі, а їх виявилося чимало, посипали одних одного кольоровими фарбами, ведучий влаштовував цікаві флешмоби та розваги. Справжнім сюрпризом, який викликав найбільш масову участь всіх присутніх став виступ мега популярного «Дзідзя». Усі думали – гадали, чи це справжній «Дзідзьо» чи ні (то таємниця!), але це не завадило усім виспівувати, танцювати, стрибати та відриватися на повну.

Свято продовжив виступ гурту «RockOns», солістом якого є наш земляк Михайло Роса.

Він – кумир для багатьох молодих людей, його виступ організований з метою мотивувати молодь бути активною, проявляти позитивні ініціативи, брати участь у житті громади, робити зміни і знати, що якщо у людини є мета та мрія, ніщо не може стати на заваді.

Завершила свято запальна дискотека просто неба, на якій розважалися найбільш стійкі та активні, тому що день видався насиченим та багатим на події.

Ірина ПЕТРУК, спеціаліст І категорії зв’язків з громадськістю.