Головна Свято МНОГАЯ ЛІТА ХЛІБОРОБАМ

МНОГАЯ ЛІТА ХЛІБОРОБАМ

День Незалежності України в селах Тудорковицької сільської ради розпочався Богослужіннями в церквах. У Тудорковичах та Войславичах відбулися святкові концерти.

У с. Старгороді урочистості були проведені біля пам’ятника Небесній Сотні та Борцям за волю України. Священик Степан Ділай відправив молебень до Пресвятої Богородиці та освятив пам’ятника. Молилися за Україну та її світле майбутнє. Молитвою вшанували пам’ять Героїв, які боролися за Незалежність України в лавах УГА, УПА, а в останні роки – на Майдані та в зоні проведення АТО. Було виконано Славень. Отець Степан привітав усіх зі святом, побажав миру, злагоди в родинах, порозуміння і згуртованості, наснаги у добрих справах. Церковний хор виконав духовний гімн «Боже, великий єдиний…»

На наших теренах вже стало доброю традицією відзначати День народження держави, поєднуючи його зі святом обжинків. До пам’ятника поклали квіти працівники ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницького», вшановано Борців за нашу свободу хвилиною мовчання. Директор агропідприємства Володимир Шмигельський привітав хліборобів зі святами, зазначив, що велике випробування випало на долю нашої країни в боротьбі за незалежність. «Маємо свою державу, то ж бажаю вам, вашим сім’ям успіхів у всіх хороших починаннях, нехай свято Незалежності духмяним запахом українського хліба принесе у ваші домівки мир, щастя і добро», – сказав він.
Ініціатор побудови пам’ятника Степан Хома також привітав усіх з Днем Незалежності і подякував директору агрофірми Володимиру Шмигельському за допомогу у його спорудженні, відзначивши, що біля цього святого місця постійно проводяться національнопатріотичні заходи.

Опісля, в приміщенні агрофірми, керівник господарства підбив підсумки жнив, відзначив комбайнерів Йосипа Гамера, Івана Малженського, Тараса Колодія, Романа Кулинича, водіїв Михайла Лозу, Михайла Юзву, Богдана Кашубу та вручив усі, причетним до жнив, премії. До речі, Йосип Гамер під час жнив на комбайні «КЗС1218» намолотив 13552 центнери зерна на площі 389,5 га. Хлібороби подякували Володимиру Шмигельському за його 25літню роботу в господарстві, за його позицію, доброту та вміння утримувати агропідприємство в нинішній складний час, побажали міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя. А також вручили керівнику коровай, спечений зі зерна нового врожаю.

За святковим столом вітали своїх колег по роботі зі святом Незалежності та з обжинками: головний інженер Степан Бахор, головний агроном Володимир Гайовий, депутати сільської ради – головний бухгалтер Марія Гнатюк, бухгалтер Надія Кравчук, член виконкому Тудорковицької сільської ради, ветеран праці Богдан Опульський, бухгалтер Валентина Когут, касир Олеся Чепіль та інші.

Свято пройшло у чудовій затишній атмосфері, всі були в гарному настрої, спілкувалися, обговорювали цікаві ідеї, пропозиції, ділилися спогадами.

Директор агрофірми В. Шмигельський на закінчення свята ще раз подякував хліборобам та наголосив, що вже розпочалися роботи по підготовці грунту до нового врожаю та збирання пізніх сільськогосподарських культур, побажав успіхів у розбудові наших сіл та України в цілому. Усі разом заспівали многая літа.

Володимир ОПУЛЬСЬКИЙ.
Фото автора.