Головна Свято Перший фестиваль християнської пісні «Дорога до храму» у Великих Мостах

Перший фестиваль християнської пісні «Дорога до храму» у Великих Мостах

У м. Великі Мости на площі Незалежності проходив перший фестиваль християнської пісні «Дорога до храму», організований громадами УГКЦ.

У концертній програмі взяли участь художні колективи з сіл Любеля, Хлівчани, Куличкова, дует з Бутин, катехитичні школи сіл Реклинець та Стремінь, учасники художньої самодіяльності Народного дому м. Великі Мости. Тут звучали пісні на прославу Господа Бога, Матері Божої, молитви за Україну. Юні актори показали свої таланти в театральному дійстві – пантомімі.
Фінальним акордом нашого фестивалю став виступ гостей свята – тріо священиків «Новий час», які подарували всім глядачам неповторні хвилини духовної пісні.

Організаторами виступили: відповідальний по роботі з молоддю Белзького деканату УГКЦ отець Тарас Гнатів та автор цих рядків.

Свято відбулося з благословення настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Великі Мости УГКЦ отця Володимира Юськіва.

Ми надіємося, що такий початок щорічного фестивалю згуртує нашу молодь, громаду і приведе до спільної піснімолитви на прославу Бога.

Михайло ФЕДИК, директор Народного дому м. Великі Мости.