Головна Свято Напередодні Дня медичного працівника в народному домі м. Сокаль відбулися урочисті заходи

Напередодні Дня медичного працівника в народному домі м. Сокаль відбулися урочисті заходи

ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЯМ НАЙГУМАННІШОЇ ПРОФЕСІЇ

Ведуча свята, Руслана Антонюк, відзначила, що лікар – одна з найстародавніших професій, бо людина завжди, протягом тисячоліть, потребувала медичної допомоги. Привітав та благословив медпрацівників капелан діючої каплички, що у лікарні, о. Павло Пащук.

А далі лікарі, фельдшери, медсестри, молодші медсестри, ветерани охорони здоров’я Сокальщини приймали вітання з професійним святом від головного лікаря Романа Шведа, який подякував колегам за сумлінну, жертовну працю, за те, що дарують радість, повертають сотні і тисячі людей до повноцінного життя.

– Я пишаюся тим, що працюю поряд з вами. Пишаюся вашим професіоналізмом, вашим терпінням, вашим умінням підставити плече у важку хвилину, вашим умінням співчувати. Дякую вам за ваше розуміння, за вашу небайдужість, за ваші гарячі серця та вмілі руки. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею і нехай кожна мить життя дарує свою неповторність, – сказав Р. Швед.
Заступник головного лікаря з медичної частини Марія Кріль зачитала наказ про відзначення грамотами та подяками працівників Сокальської ЦРЛ з нагоди професійного свята. Приємним доповненням до грамот були квитки на концерт Романа Скорпіона, які спонсорувала районна профспілка медичних працівників (Андрій Наконечний).

Щиро подякували медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню голова районної ради Микола Пасько, голова районної державної адміністрації Андрій Дяченко та депутат обласної ради Сергій Касян.

Голова РДА Андрій Дяченко відзначив позитивні зміни відновлення Сокальської ЦРЛ (в плані ремонту та надання послуг), амбулаторій та звернувся до медиків зі словами:

– Ви є першими, хто зустрічає нас при появі на світ. Жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю із професією медика. Тому бажаю вам успіхів у вашій нелегкій праці! Віри на одужання ваших пацієнтів та задоволення від роботи.
Очільник районної ради Микола Пасько побажав усім медикам міцного здоров’я, спокою і достатку, радості в кожній миті буття, світлої долі та подальших професійних здобутків:

– За останні роки нам вдалося дуже багато інвестувати в медичну галузь. Мені дуже приємно, що активна не тільки ЦРЛ, але й амбулаторії беруть участь у мікропроектах. Звичайно, ми намагаємось з боку районної влади допомагати усім, хто проявляє ініціативу. Велика заслуга у цьому і обласного депутата Сергія Касяна.

С. Касян також привітав колег: «Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю з професією медика. Тому особливо хочеться побажати вам успіхів у нелегкій праці, що вимагає від вас усіх душевних сил і повної віддачі. Прийміть найтепліші побажання здоров’я, особистого благополуччя і насолоди від життя вам і вашим близьким!»

Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт, який подарували: Вероніка Левицька, хореографічний ансамбль «Веселка» (кер. Надія Ганіткевич), вокальне тріо РНД, хореографічний ансамбль «Гармонія» (кер. Наталя Михайлевич), Дарина Полянчук, ансамбль скрипалів «Ледіс», фольклорний колектив «Забавлянка» (кер. Тетяна Гнатюк), Назар Куртяник, Христина Березіцька та Уляна Швед.
Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А, особливо, коли це стосується життя людини! Клятва Гіпократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок. І у день вашого професійного свята хочеться всім медпрацівникам побажати невичерпних сил, добра та любові у ваших родинах та мирного неба над головою.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.