Головна Свято Представники “Союзу українок” у Сокалі подарували новонародженим вишиванки

Представники “Союзу українок” у Сокалі подарували новонародженим вишиванки

Таку акцію вже декілька років поспіль проводять сокальські майстрині. Союзянки разом із однодумцями у третій четвер травня відвідують пологове відділення Центральної районної лікарні аби вручити новонародженим малятам український оберіг – першу у житті вишиванку. Цього року маленьких українців вітали союзянка Ольга Ровецька, начальник відділу культури РДА Руслана Антонюк та майстриня-вишивальниця Ольга Мосійчук.

І хоча в цей день у пологовому ніхто не народився та свої перші вишиваночки отримали малюки, що з’явились на світ напередодні, а це – два хлопчики і дві дівчинки.

У палату заходимо тихесенько з колисковою у виконанні Руслани Антонюк, яку їй ще бабуся співала. Подиву батькам немає меж. Вони зізнаються, що це було досить неочікуванно та приємно.

– Шановні батьки, сьогодні ви є безцінним скарбом для України, бо народження нового життя для України зараз є дуже вагомим. Ми вас вітаємо, бажаємо рости здоровими, щасливими, любити Україну і щоб Бог завжди любив вас. На згадку ми даруємо вишиванку, яка стане оберегом для дитинки з перших днів, – Руслана Антонюк.

Ще одним приємним сюрпризом став унікальний альбом колискових, заспіваних чоловіками. Як пояснила Ольга Ровецька, він створений за підтримки ГС «Музичний батальйон» – об’єднання патріотичних поетів та музикантів. п. Оля побажала новоспеченим татусям декілька разів послухати, а потім уже самим співати для діточок. Такий ж подарунок (диск «Колискова від тата») отримали дівчата, які вже отоот готувалися стати матусями.

Віримо, що новонародженим ангеляткам вишиванка буде своєрідною бронею, надійним оберегом. Щиро вітаємо їх у цьому прекрасному світі та бажаємо усіх земних благ.

Юлія СОРОЧУК.

Світлини автора.