Головна Свято Проводи коляди в Тартакові

Проводи коляди в Тартакові

Таку назву мало свято, яке відбулося в Тартаківській  ЗШ ІІІІ ст. ім. Петра Саноцького. Ось і закінчилися Різдвяні свята, залишивши в кожному серці іскорку Божого життєдайного вогню, любові Ісусового серця. Всі присутні мали можливість згадати, як то гарно нам колядувалося, щедрувалося та віншувалося. Свято прощання з колядою організував настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отецьдекан Богдан Лилик. Долучилася й дирекція школи. На заході були присутні працівники культури, церковний хор та парафіяни.
Ведуча Ярослава Рижок намагалася донести той дух Різдва до кожного глядача, нагадати їм, якими чудовими традиціями та народними звичаями багата наша ненькаУкраїна, і ми не маємо права забувати їх, а тільки примножувати та збагачувати.
Прозвучало багато різних колядок і щедрівок: «Бог предвічний», «Нова радість стала», «А ми люди подорожні», «Темненькая нічка» «Старий рік минає», «Небо і земля», «Добрий вечір тобі» та ін.

Отець-декан Богдан Лилик подякував присутнім і побажав, щоб новонароджений Ісус Христос  благословив усіх на мирне небо, міцне здоров’я, щасливу долю та многії літа.

Мар’яна МАСИННИК,вчитель англійської мови.