Головна Свято Сергій КАСЯН: Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати...

Сергій КАСЯН: Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати Сокальської міської ради!

Нам випала нагода жити в історичні часи, складні, непевні, але дуже важливі. В час ковіду та повномасштабного вторгнення місцеве самоврядування та наша громада довели свою ефективність у найекстремальніших умовах.

З перших хвилин повномасштабної війни сус­пільство активізувалося, мобілізувалося, і кожен взяв на себе час­тину роботи, яку необхідно було зробити попри все. Депутати місце­вого самоврядування зі зброєю в руках захищають Україну від ворога. Серед них і п’ятеро  депутатів Сокальської міської ради.

Тисячі працівників стали активними волонтерами: допомагають військовим, надають прихисток внутрішньо переміщеним особам. Навіть в умовах війни вони продовжують дбати про розвиток громад та спільно долати усі труднощі.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла, стійкості і віри в нашу Перемогу. Працюємо, наближаємо перемогу, віримо в ЗСУ!

Дякую кожному з вас за професійність та людяність! Разом – ми сила! Слава Україні!

З повагою, Сергій КАСЯН,

Сокальський міський голова.