Головна Свято В Хлівчанській школі побували випускники 1969 року

В Хлівчанській школі побували випускники 1969 року

«ЗОЛОТИЙ» ЮВІЛЕЙ У ШКОЛІ

На подвір’ї Хлівчанської школи було людно, з усіх сторін з’їжджалися колишні учні. Сльози, посмішки, обійми, поцілунки усе зливалося в єдиний гамір. Можна було подумати, що це звичайна шкільна перерва, а насправді це були люди поважного віку. Півстоліття тому вони закінчили Хлівчанську школу і пішли своїми шляхами. Хтось досягнув у житті більших успіхів, хтось менших, та це не затьмарило радості їхньої зустрічі. Позліталися до рідної школи, щоб поспілкуватися, згадати, порадіти та посумувати, зустрітись з дитинством та юністю, вдихнути і відчути запах рідного краю, запах своєї маленької батьківщини.

Учні школи разом із педагогом-організатором Зоряною Сікорською привітно зустріли випускників 1969 року за народним звичаєм з хлібом і сіллю. З вітальним словом звернулися їхні вчителі Ганна Бас та Марія Мавко. А з авторським віршем та піснею випускниця, поетеса, яка 50 років тому закінчила нашу школу, Марія Гавриш.
На закінчення учні школи побажали випускникам довгих літ життя, миру і злагоди в їхніх оселях, а у серцях – щирої любові.

Наталія ЯРЕМКОВИЧ, бібліотекар Хлівчанської ЗШ IIII ст.