Головна Свято В Сокалі відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників соціальної сфери

В Сокалі відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників соціальної сфери

У Сокальському районному народному домі 3 листопада відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників соціальної сфери. Тут зібрались колективи управління соціального захисту населення, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та Сокальського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітейсиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, учасників АТО, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітали голова районної державної адміністрації Роман Токай і заступник голова районної ради Василь Бойко. Вони відзначили, що день працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних сфер життя громади. Щоденно їхньої уваги потребують сотні громадян, в першу чергу – пенсіонери, одинокі, інваліди, безробітні, дітисироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та багатодітні родини, сім’ї внутрішніх переселенців та учасників антитерористичної операції.

«Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що робите для людей, які без ваших зусиль, знань, терпіння, не змогли б вирішити своїх проблемних питань», – зазначив Р. Токай.

– Крім того, – доповнив заступник голови районної ради В. Бойко, – працівники соціальної сфери нині несуть колосальні навантаження в процесі оформлення та переоформлення десятків тисяч субсидій на комунальні послуги, забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Вони висловили щиру подяку за турботливе та чуйне ставлення до громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини і потребують опіки або допомоги держави. Побажали їм здоров’я, витримки, злагоди і домашнього затишку, благополуччя, невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо України.

До привітань долучився і голова профспілки Сокальської районної організації працівників державних установ Володимир Огінський, який наголосив, що робота у соціальній сфері одна з нелегких, яка потребує милосердя, чуйності, співчуття, доброти… Можливо через те у неї жіноче обличчя. Соціальні працівники – найперші, хто приходить на допомогу людині і підтримують її саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше – коли людина, яка віддала своє життя та здоров’я суспільству залишається наодинці із проблемами соціального забезпечення чи потребує підтримки, коли потрапила у скрутні життєві обставини… Й побажав колегам благополуччя у сім’ях та на роботі, миру та впевненості у завтрашньому дні, щоб ніколи не вичерпалася віра у щедрість людських сердець.
З нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та Подяками районної профспілкової організації працівників державних установ. А завідувач відділення Сокальського територіального центру Надія Іванюк та завідувач сектору і прийому громадян управління соціального захисту населення Надія Холод отримали Почесні грамоти Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Порадували чудовими піснями й учасники художньої самодіяльності районного Народного дому. Під час святкового дійства, яке вела Оксана Сумбаєва, лунали пісні у виконанні Надії Дуди, Вероніки Левицької, Ольги Шевчук. Припали до душі глядачам і хореографічні композиції, які подарував їм хореографічний ансамбль «Гармонія» Сокальського районного народного дому (керівник Наталія Михайлевич). Гарне виконання номерів надихнуло позитивом та подарувало всім хороший настрій.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.