Головна Свято В Сокалі відбувся творчий звіт учнів та вик­ладачів Сокальської дитячої шко­ли мистецтв

В Сокалі відбувся творчий звіт учнів та вик­ладачів Сокальської дитячої шко­ли мистецтв

У МИСТЕЦЬКУ АТМОСФЕРУ СВЯТА

поринули глядачі, а юні музиканти продемонстрували свої таланти

У Народному домі м. Сокаль відбувся творчий звіт учнів та вик­ладачів Сокальської дитячої шко­ли мистецтв, яка носить ім’я на­шого славного земляка, компо­зитора отця Віктора Матюка. Нез­важаючи на карантинні обмежен­ня та військову агресію ворога, те, що вже три роки ми не мали можливості виходити на концерт­ну сцену, учням та викладачам школи вдалось втримати профе­сійний рівень та приємно вразити слухачів майстерністю виконання. На сцені виступали учні і викладачі музичного відді­лення – відділів народних інструментів, фортепіанно­го, музичного мистецтва естради та хореографічно­го і вокально-театрального відділень.

Розпочала звітний кон­церт директор школи Окса­на Думанська, яка наголо­сила на великій ролі мис­тецької освіти для дітей в такий складний час, коли в Україні триває війна. Всі присутні хвилиною мовчан­ня вшанували па­м’ять про загиблих у війні.

З вітальними словами до при­сутніх звернулися настоятель хра­му св. архістратига Михаїла отець Роман Синицький, Сокальський міський голова Сергій Касян, начальник відділу освіти, культури, релігії та туризму Червоноград­ської районної адміністрації Рус­лана Антонюк, голова піклуваль­ної ради ДШМ імені Віктора Матюка Володимир Ковальчук.

Під час концерту прозвучали твори на підтримку воїнів ЗСУ у виконанні хору «Мелодія» – «Ми за мир», учня 2 кл. Володимира Касяна (саксофон) – «Повернись живий», Вероніки Божак (вокал) – «Нашим героям», хореографічного колек­тиву «Мальви» – одноіменна ком­позиція, камерного оркестру – ін­струментальна обробка пісні «Гей Соколи», хореографічного колек­тиву «Натхнення» – «Я – Украї­на», дуету бандуристів у складі Вероніки Божак та Іванни Мару­нич «Донечка Вкраїни», літературна композиція театрального відділення «Любіть Україну». Слу­хачі мали можливість також насо­лодитися твором Віктора Матюка «Мово рідна» у виконанні ансам­блю бандуристів, а в переддень Дня матері вокальний дует у складі Юліани та Уляни Шевчуків подарував пісню «Колисаночка для мами».

Бурхливі емоції викликали й маленькі учні хорового класу, ан­самбль скрипалів «Зірочки», хо­реографічний колективи «Дже­рельце» і «Мальви», вокальний ансамбль «Бельканто», фоль­клорний ансамбль «Забавлянка», Вероніка Євчун (фортепіано), Ми­кола Дуда (баян), Давид Гузар (акордеон), Роман Сидор (віо­лончель), Владислав Козяр (син­тезатор), Антоніна Ілечко (читець), естрадний ансамбль, ансамбль скрипалів «Ladies». Фантазію на дві українські теми видатного ук­раїнського композитора, заснов­ника української класичної музики Миколи Лисенка виконали викла­дачі Марія Ковалик та Олена Знак. Завершив звітний концерт дитячий духовий оркестр урочис­тим виконанням Гімну України.

Ведучими цього дійства були учениця театрального відділення Богдана Сінкевич та ви­пускник нашої школи Павло Дак.

 

Оксана ДУМАНСЬКА,
директор Сокальської школи мистецтв ім. Віктора Матюка.