Головна Свято Вітання Максима Козицького з Днем захисників і захисниць України

Вітання Максима Козицького з Днем захисників і захисниць України

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЛЬВІВЩИНИ!!

Цьогоріч українці стали супергероями для всього світу. Надлюдьми, які ладні життя віддати за незалежність, суверенітет та європейське майбутнє своєї країни. За те, щоб українські діти росли у вільній державі вільних людей.

24 лютого ми усі пригадали, чиї ми нащадки, хто наш одвічний ворог і яка найбільша мета. Уже упродовж восьми місяців, заручившись підтримкою всього цивілізованого світу, ми впевнено крокуємо до цієї мети. І обов’язково досягнемо її! Єдність – наша головна зброя. Маємо застосовувати її щодня!

Дякую усім захисникам та захисницям, які зараз на передовій розправляються з ворогом і повертають все українське Україні. Підіймаючи наш державний прапор у кожному селі та місті, допомагаючи місцевим жителям, ви загоюєте ту пекельну рану, яку роз’ятрив ворог своїми ударами, вбивствами та катуваннями.

Дякую тим, хто виховав справжніх патріотів своєї держави. Ваші діти щодня демонструють, що любов – це дія.

Низький уклін Героям, які віддали найцінніше у цій боротьбі. Зробимо усе, щоб пам’ять про них та про їхні подвиги жила вічно.

Принагідно вітаю усіх з річницею створення Української повстанської армії. Нашу історію не знищити й не стерти. Наша історія – це фундамент нашої сили.

Під Покровом Пресвятої Богородиці та з вірою в Бога і Його поміч -переможемо. З Днем захисника та захисниці України!

З повагою

начальник Львівської ОВА
Максим КОЗИЦЬКИЙ.