Головна Свято ЗАКОЛЯДОВАНІ КОШТИ – НА ДРОНИ…

ЗАКОЛЯДОВАНІ КОШТИ – НА ДРОНИ…

Різдво – особливий день для кожного з нас, тоді на­чебто світ стає добрішим, душа наповнюється радістю та милосердям. Усі ми чекає­мо дива та виповнення ба­жань, яке сьогодні одне – перемога України та повернен­ня рідних додому. Відтак ко­жен старається зробити свій внесок у перемогу. Роблять його як дорослі, так і діти. І навіть під час Різдвяних свят жителі Сокальської громади, прославляючи народження маленького Ісуса, заробляли гроші для українських захис­ників.

Зокрема, Давидко Вільхо­вий з с. Тартаків заколядував 520 гривень, а Матвійко зi Спасова – 500 грн. Ці кошти хлопці передали на дрон на­шим захисникам. Дві тисячі гривень заколядував Данило Кукса з с. Забужжя, які також передав на потреби ЗСУ.

Свій вагомий вклад зробив й колектив ДПТНЗ «Сокаль­ський професійний ліцей», який із колядками, верте­пом, Вифлеємською зіркою, прославляючи велике свято Різдва Господнього, завітав в організації, підприємства та установи міста, а також їздив із вертепом у Львів. Він заколядував 70 735 грн. (39600 грн. у Сокалі, 31135 грн. – у Львові) на дрони для аеророзвідки 24-й окремого штурмового батальйону «Ай­дар», які уже передали за­хисникам. «Пташки» успішно виконують своє завдання. Колектив ДПТНЗ «Сокальсь­кий професійний ліцей» дя­кує усім небайдужим за підтримку ЗСУ, адже забагато дронів не буває.

Долучився до цієї доброї справи і народний аматорсь­кий колектив «Краяни», задонатив 5000 грн. на fpv-дрони камікадзе.

Ще 30000 грн. на зенітний прожектор для ППО зібрали діти при парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Зави­шень. Хлопці та дівчата не просто віншували колядкою, а співали різдвяних пісень задля допомоги нашим за­хисникам…

 

Передав 8000 грн. з коля­ди на розвідку «РАРОГ» на приладдя для виготовлення дронів й вертеп з села Боя­ничі. Ще 30000 грн. «задона­тили» для аеророзвідки «РАРОГ» учасники вертепу с. Хоробрів. Не зважаючи на сильний вітер і дощ, молодь села Смиків організувалась і побувала з вертепом у се­лах Смиківського старостин­ського округу, зібрала для ЗСУ 31210 грн.

Приємно вразили усіх чле­ни організації «Українська Молодь – Христо­ві», які під керівництвом священника Андрія Дутчака заколядува­ли вертепом і 100000 гри-вень, 320 доларів, 100 євро, 110 злотих. За ці кошти був куп­лений дрон Dji MAVIC 3 FIY MORE COMBO (106156 грн.), який уже пере­дали на фронт для Держав­ної при­кордонної служби (відділ розвідувально-ударні безпі­лотні повітряні судна).

Не залишилася байдужою й громада с. Перетоки, яка заколядувала і передала во­лонтерці Христині Прокопчук 45000 грн. За них, плюс за­лишок з коптера, придбали тепловізор hikmicro falcon fh35 для 24 бригади!

 

«Щиро дякую за гучну ко­ляду в цей непростий для України та українців час. Ро­бите все можливе аби допо­могти фронту! Дякуємо Бого­ві, воїнам, дітям, нашим парафіянам. Тільки разом по­боремо ворога, бо в єдності сила», – cказала Христина Прокопчук.

І таких прикладів можна навести чимало. Вчинок ко­лядників гідний похвали і наслідування, і незважаючи на жорстокі реалії сьогоден­ня: під звуки сирен – коляду­вали і звіщали про Різдво, бо розуміють, що завдяки ЗСУ, ми могли зібратись за родин­ним столом і відзначи­ти Різд­во Христове, зустріти Новий рік та Йорданські свята.

Приємно, що юне поколін­ня не лише зберігає давні традиції, а й допомагає Збройним силам України громити ворога, та як може докладає зусиль, аби набли­зити довгоочікувану перемо­гу. Адже молодь – це майбутнє України.

Любов ПУЗИЧ.