Головна Життя Розпочата Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»

Розпочата Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»

Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»
Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»

З метою виконання Указу Президента України від 27 січня 2003 року №47/2003 «Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій», зміцнення довіри населення до оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, створення соціально-престижного образу рятувальника, розпочата Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року».

Метою акції є привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року» передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії
нагородження переможців.

Організаторами акції є Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Всеукраїнський благодійний фонд «Сприяння державній пожежній охороні».
Учасником Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції:

1. Акція проводиться протягом року.
2. Серед учасників оргкомітету визначаються 10 номінантів та 3 лауреати.
3. Учасники, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою «Герой-рятувальник року».
4. Відзнака вручається переможцям акції Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи під час урочистого святкування Дня працівників цивільного захисту.

Олег БОРИС, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області.
Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»