Головна Життя Триває утеплення  трьох корпусів Сокальської центральної районної лікарні за кіотські кошти

Триває утеплення  трьох корпусів Сокальської центральної районної лікарні за кіотські кошти

Міністр екології Остап Семерак: «Триває утеплення  трьох корпусів Сокальської центральної районної лікарні за кіотські кошти»

Цього року буде завершено утеплення  лікувального корпусу, неврологічного  відділення та поліклініки Сокальської центральної районної лікарні. Проект реалізовується в рамках цільових екологічних інвестицій у межах Кіотського  протоколу відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.  

Минулого тижня область відвідав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, який проінспектував хід завершального етапу робіт з утеплення Сокальської районної лікарні  та Червоноградської центральної міської лікарні.

«Медицина і довкілля тісно пов’язані. І від стану довкілля залежить здоров’я українських громадян. Саме тому цільові екологічні інвестиції ми спрямовуємо на енергозберігаючі заходи в медичних закладах. На жаль, свого часу за президентства Віктора Януковича Україна втратила довіру від наших партнерів – Японії та Іспанії, погорівши на корупційних схемах. Були випадки, коли іноземних інспекторів, які приїздили перевірити хід виконання робіт, «схемачі» привозили зовсім за іншими адресами, видаючи один об’єкт за інший. Такі історії були й на Львівщині, яка тоді також входила до програми реконструкції важливих соціальних об’єктів за рахунок «зелених інвестицій», – пояснив Остап Семерак.

Міністр розповів, що нині триває утеплення двох столичних медичних заклад – Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова та Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

«Я дуже тішуся, що Львівщина також увійшла до переліку об’єктів, де Україна проводить екологічну модернізацію за рахунок кіотських коштів. Переконаний, що заходи з теплосанації збільшать енергоефективність будівель. Це сприятиме зменшенню витрат на енергоресурси. Чим більше таких проектів буде реалізовано, тим швидше ми станемо сучасною країною, яка вміє економити свої невідновлювальні ресурси та дбає про довкілля і громадян», – пояснив Остап Семерак.

За його словами, в рамках проекту, в лікувальному корпусу та неврологічному відділенні Сокальської центральної районної лікарні буде утеплено стіни та дах. Це в свою чергу сприятиме  скороченню викидів парникових газів шляхом впровадження сучасних енергозберігаючих технологій.

Також в рамках програми буде здійснено  утеплення даху поліклініки Сокальської центральної районної лікарні.

За словами Міністра спрямування екоінвестицій на термомодернізацію медичних закладів – важливий крок до покращення   в цілому екологічної ситуації в країні.

Наш кор