Головна Життя У Сокальському РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області з 1 по 12...

У Сокальському РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області з 1 по 12 лютого 2019 року зареєстровано 62 народження

60 дітей отримали свій перший державний документ – свідоцтво про народження, там, де народилися – у Сокальському пологовому відділенні.

Останній день 2018 року був успішним. У сім’ї Сергія та Людмили Єгоренкових народився синочок Роман, у Андрія та Ольги Дригало – донечка Анна. У Новорічну ніч та перший день Нового року «бузьки» також мали вихідний. А вже 2 січня потішило нас народженням двох хлопчиків – Максиміліан, який приніс радість молодим батькам Сергію та Христині Залогам. Данило Галус своєю появою ощасливив тата Володимира і маму Людмилу. У Святий вечір, 6 січня, гучно колядували сім’ї Андрія та Ірини Сокіл – адже у них народився син Давид. Підтримували їх Роман і Марія Комбель, яким Святвечір подарував донечку Емілію. Щасливі від Бога діти, які народилися 7 січня у величний празник Різдва – донечка Василя та Ірини Гулів – Аріна та Анастасія – донька Андрія і Мирослави Назар.

8 січня у сім’ї Лідії та Юрія Гангар народився синочок Артем. A 9 січня, коли відзначали іменини Степана, народилося п’ятеро немовлят: Степан Гірський, Мар’ян Палюшинський, Юлія Безручко, Анна Тимошик, Даниїл Дикий.

Переддень Старого Нового року також був вдалий: 13 січня з’явилися на світ Дем’ян Килешко, Дарія Процик, Василь Цісовський. А на самого Василія у сім’ї Марії та Олександра Левчук народився син Денис.
Прикро, що молоді батьки, обираючи ім’я дитині, забувають українські традиції, імена, якими називали їхніх бабусів та дідусів. А у нас стільки гарних жіночих та чоловічих імен, якими можна заслухатись…

Віра ШАВАЛЮК – начальник Сокальського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області.