Головна Життя Вже традиційно, щороку благодійний фонд проводить конкурс «Ким я хочу бути. Як...

Вже традиційно, щороку благодійний фонд проводить конкурс «Ким я хочу бути. Як цього досягти?»

Благодійність у народі завжди вважалася вищою чеснотою. Свою лепту у цю справу вносить благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина», який очолює Юлій Лукомський.
Благодійний фонд тісно співпрацює з відділом освіти Сокальської РДА. Власне, тут є взаєморозуміння, співпраця.
Для благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина» піклуватися про наше майбутнє – дітей, не просто слова, а постійна робота. Торік 259 дітей отримали матеріальну допомогу.
Вже традиційно, щороку благодійний фонд проводить конкурс «Ким я хочу бути. Як цього досягти?» і за свої творчі доробки, позицію старшокласники з малозабезпечених сімей отримують грошові винагороди. Також фонд, якщо є така можливість, не забуває і про дітей інвалідів, а також тих, кому нині непросто живеться. Отож в кінці року 32 учні навчальних закладів м. Сокаля, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, отримали від фонду матеріальну допомогу та солодкі подарунки, при цьому були присутні опікуни, батьки, класні керівники та дирекція школи.

Свої кошти надіслав у благодійний фонд Олег Лукомський, який проживає в Австралії. Батьки та учні були зворушені чуйним ставленням далекого мецената щодо піклування малозабезпечених сімей. У відповідь на такий широкий жест батьки, учні та педагоги надіслали подяку Олегу Лукомському. Вони зазначили, що високо цінують його підтримку та милосердя. Адже не багатство, популярність та престиж зігрівають людські серця, а любов та доброта…
Анжела КУЛИК, методист райметодкабінету Сокальського відділу освіти.