Головна Інтерв'ю Яких змін очікують мешканці Сокальщини після виборів?

Яких змін очікують мешканці Сокальщини після виборів?

В Україні минулої неділі відбулися місцеві вибори. Чи ходили мешканці Сокальщини на виборчі дільниці, і чого очікують після виборів? Про це сокаль­чан запитувала наш кореспондент.

Ірина ГРУШЕЦЬКА:

– Цьогоріч у виборах не брала участі, бо маю вдома стареньких дев’яностолітніх батьків. Як і думала, на виборчих дільницях було масове скупчення людей. По-перше, у зв’язку з коронавірусом запускали певну кількість осіб, відповідно були черги. По-друге, нам, молодшим, важко розібратися у тих списках, а що говорити за старших людей? Відповідно, поки вони б ознайомилися, поки б прочитали списки в чотирьох бюлетенях, то пройшло б півгодини… Вирішила не ризикувати здоров’ям рідних і прийняла рішення не йти на вибори.

Григорій КОЦЮБА:

– Я – пенсіонер,  хоч мені важко ходити, у всіх виборах беру участь. Для мене день виборів завжди особливий, адже ми колись боролися за вільну, незалежну Україну, нині її маємо, тому повинні берегти і обирати українську, націоналістичну владу. Дочка на минулі вибори до Верховної Ради України пропонувала, що напише заяву, щоб я проголосував вдома, але я відмовився. Для мене це урочистий день, одягаю вишиту сорочку, новий костюм і йду голосувати. Прикро, що молодь не знає ціни Української держави, минулого року голосували «по приколу». Деінде в державі й цьогоріч ситуація повторилася. Попередній Президент зробив багато для України, шкода, що Зеленський всі заслуги попе­редньої влади впустив нанівець. На цих виборах, як завжди, підтримував українські сили і закликав інших так само чинити.

Марія КОЗИРА:

– Обов’язково ходила на виборчу дільницю, бо йшла в депутати ОТГ моя мама, мусила її підтримати. У всіх на слуху зараз тільки вибори, всі чекають змін, але щоб їх зробив хтось… Я вважаю, що зміни не прийдуть самі собою, їх треба робити постійною працею. Кожен може змінити щось біля себе: прибрати біля будинку територію і стане значно чистіше, упорядкувати дитячий майданчик – діти віддячать посмішками. Вважаю, що саме ініціативних, цілеспрямо­ваних, чесних людей повинні підтримувати українці на місцевих виборах, щоб вони почали зміни на місцях, у своїх нових об’єднаних територіальних громадах і тоді ці позитивні зміни будуть іти й у вищі владні структури.

Ірина ТИХОЛІЗ:

– Я цьогоріч вперше брала участь в голосуванні, тому на виборчу дільницю ходила. Після виборів очікуємо на позитивні зміни в нашому Сокалі. Можливо, новий голова доведе до ладу парк у центрі міста, облагородить міський пляж, залучить інвестора, щоб люди мали роботу. Споді­ваюсь на краще майбутнє для сокальчан після виборів.

Костянтин ВОРОНА:

– На цьогорічні вибори не ходив, бо це вибір без вибору. Вважаю, що не було достойного кандидата на голову нашої ОТГ, який би зміг навести порядок в громаді та щоб наша Сокальщина почала розвиватися. Немає нового обличчя, людини, яка б не була при владі, усі кандидати вже були при владі і великих змін не бачимо. Щодо депутатів, то переглянув списки партій і стало сумно: у моєму малому селі чи не з кожної хати хтось йшов у депутати. Не розумію, для чого стільки кандидатів? За роботу депутатом ніхто грошей не платить, а всі так рвуться до влади. Багато в списках бачив кандидатів, які вже були депутатами попередніх скликань, то чому знову туди ідуть? Нехай дадуть дорогу молодим, може їм вдасться щось корисне зробити. Вважаю, що після виборів змін не буде, бо ті самі люди, а за них голосувати не хочуть…

Ірина МУРАШКО:

– На вибори ходила, бо якщо не піти, підозрюю, що вкінці дня хтось міг за мене проголосувати, так, як це буде вигідно деяким людям. Голосувала проти всіх, тому що вважаю, немає лідера, за яким би потягнулися люди.

Записала

Ольга ДЕНИСЮК.