Головна Коротко «АРМІЯ – З НАРОДОМ! НАРОД – ЗІ СВОЇМ ВІЙСЬКОМ!»

«АРМІЯ – З НАРОДОМ! НАРОД – ЗІ СВОЇМ ВІЙСЬКОМ!»

Мабуть, кожен із нас чув такі повідомлення по радіо і телеба­ченню. Войславицька гімназія з патріотичних міркувань теж допомагає ЗСУ.

Днями в нашій школі відбувся благодійний ярмарок «Сила добра». Закликом заходу стали слова «Добро врятує світ». Пампушки, горішки, вареники чи піцу, кекси і торти, налисники з сиром і м’ясом, чебуреки і сосиски в тісті і навіть борщ (дуже-дуже смачний) – усе це можна було придбати на ярмарку. Серед покупців – учні школи, вчителі, батьки і жителі нашого села. За досить короткий час нам вдалося зібрати 12 тисяч гривень. Зібрані кошти передані українським захисникам.

Кожна дитина, яка долучилася до благодійності, відчула свою причетність до Перемоги. Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку батькам, бабусям і дітям, адже благодійність – це бажання поділитися добром, можливість зробити потрібну справу, а в цьому випадку ще й підтримати воїнів-героїв, які знаходяться на лінії фронту.

Наші захисники та захисниці борються за Україну на фронті, а ми підтримуємо і допомагаємо їм в тилу: хтось в теробороні, хтось плете маскувальні сітки чи допомагає і підтримує внутрішньо переміщених осіб або ж надає гуманітарну допо­могу. Кожен з нас – це зараз борець. Тішимося, що вдалося об’єднати наші зусилля і спрямувати їх на добру справу. Також дякуємо всім небайдужим людям, які купували наші вироби та підтримали армію! В єдності наша сила!

Олег СЛАВИЧ,
директор Войславицької гімназії.