Головна Листи ВІДПРАВМО МОНЕТИ НА ФРОНТ

ВІДПРАВМО МОНЕТИ НА ФРОНТ

До благодійної акції, оголошеної Нац­банком України, щодо збору монет для допомоги українському війську долучилися й сокальчани. Адже кожна монета – це наш внесок у перемогу! Зібрані монети передають у відділення Ощадбанку, і кошти підуть на пот­реби Збройних сил України.

Об’єднуємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

– Усі бажаючі можуть долучитися до всеукраїнської акції «Смілива гривня». В кожного з нас доволі часто в кишені чи в домашніх скарбничках лежать монети, які перебувають в обігу, але не використовуються при готівковому розрахунку. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, та 10 гривень. Всеукраїнська акція зі збору монет «Смілива гривня» триватиме до 31 жовтня. Її мета – об’єд­­нати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українським за­хисникам боронити країну від російсь­кого загарбника, – сказала керуюча Територіального відокремленого без­балансового відділення №10013/0257 Філії-Львівського обласного управ­іння АТ «Ощадбанк» Світлана Ксьонжик.

22 жовтня викладач журналістики і психології Сокальської Малої академії наук учнівської молоді ім. Ігоря Бога­чев­ського Марія Федчун та секретар-діловод Мирослава Михалюк принесли монетами в банк 471 гривню 90 копі­йок. Їх зібрали слухачі МАН. Кошти при­й­­няли працівники Філії-Львівського обласного управ­ління АТ «Ощадбанк» Олена Кипибіда та Мар’яна Мусій (на світлині внизу). Учні Лучицького НВК «ЗШ I-III ст.» – дитячий садок зібрали копійками 2684,10 гривень. Їх пере­дала керуючій Терито­ріального ВБВ №10013/0257 Світ­ла­ні Ксьонжик пе­дагог-організатор шко­ли Оксана Пет­рига (на світлині вгорі).

Ощадбанк без вагань долучився до ініціативи Національного банку з пр­о­ведення благодійної акції «Смілива гривня» на підтримку Збройних Сил України. Тож сміливо здавайте монети до бан­ку, а Національний банк разом із партнерами передасть вашу сміли­вість відважним українським воїнам.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.