Головна Коротко Діти з Жвирки та Великих Мостів допомагають ЗСУ

Діти з Жвирки та Великих Мостів допомагають ЗСУ

ГОРДИМОСЯ ВАМИ, НАШІ ЮНІ ВОЛОНТЕРИ!

Зазвичай, моя семилітня донька гуляє в дворі нашого будинку, завжди її бачу, але одного дня кілька разів за­гляну­ла у вікно і не побачи­ла. За­питала дітей, чи не знають, де вона. Ті відповіли, що донька і ще двоє її друзів збирають гроші для Зброй­них сил України.

Пішла туди і застала їх бі­ля дороги з українським пра­пором, коробкою та листоч­ком з написом «На ЗСУ».

Але я не дуже цьому зди­вувалася, бо Златка бачила мої дописи у фейсбук про дітей, які організовують блок­пости і збирають кошти. Зав­жди розповідаю дітям, що відбувається в нашій країні, про те, що йде війна, гинуть люди, а наші мужні воїни нас захищають.

З перших днів війни донеч­ка була поруч зі мною в гума­нітарному штабі, в школі, де плели маскувальні сітки, ба­чила як люди, хто як може допомагає військовим.

Вона розуміє, що є волон­тери, які допомагають нашій армії боротися з ворогом. Одним із таких волонтерів, який викликає довіру нашої сім’ї та є беззаперечним ав­торитетом, є Сергій Притула і тому все, що від неї почула, було для мене очевидним.

Отже, на момент, коли на­ших дітей застала за «волон­терством», вони назбирали майже сто гривень. Донечка запи­тала: «Мамо, а то на Байрак­тар вже вистачить?” Але минуло кілька годин і вона з вогником в очах прибігла і показала, що їм вдалося назбирати набагато більше.

Діти розповіли, що до них підійшов один військовий, який щойно повернувся з війни і плакав, коли побачив, що роблять, а інший дав аж 500 грн.

Загальна сума, яку, як і обі­цяла, округлила в сторону збільшення, склала три тися­чі гривень. Ми виміняли їх на крупніші купюри і скинули на картковий рахунок круто­му волонтеру Сергію Притулі на щось потрібне!

Не так уявляла дитин­ство доньки, але рада, що в сво­му віці во­на вже чітко роз­різняє, що добре, а що по­гано.

Все буде Україна!

Ірина ПЕТРУК,
м. Великі Мости.

 

Від редакції.

Інша група дітей з Великих Мостів пере­рахувала на раху­нок Зброй­них сил України 12221 гривень.

Цю суму склали кошти зібрані:

– на блок-посту дітьми м. Великі Мости – 5150 грн.

– атракціони «Лови мо­мент», які працювали у місті – 5000 грн.

– під час футбольного матчу – 2071 грн.

Дякуємо всім, хто долучив­ся до збору, впевнені, що ці кошти хоч трішечки допомо­жуть нашим Захис­никам на­близити перемогу над во­рогом.

А дітки зі Жвирки за реалі­зовану продукцію закупили військову амуніцію. Молодці! Ростуть справжніми патріо­тами України, наближають нашу пере­могу над одвічним ворогом. Заради наших ді­тей, заради їх майбутнього, Україна переможе. Гідні справи справ­жніх українців!