Головна Коротко Подарунки військовослужбовців Кінологічного навчального центру та спонсорів із м. Великі Мости доїхали...

Подарунки військовослужбовців Кінологічного навчального центру та спонсорів із м. Великі Мости доїхали до своїх адресатів

Наближаються Новий рік та Різдвяні свята. В цей час не лише діти, а кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво, і так хочеться подарувати частинку своєї любові тим, хто сьогодні стоїть на передових рубежах нашої держави, захищаючи її незалежність. Саме тому, в Кінологічному навчальному центрі Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в період з 20 листопада по 7 грудня проведено благодійну акцію (на фото вгорі), метою якої був збір святкових подарунків для персоналу Донецького прикордонного загону, членів їх сімей та реабілітаційного центру «ПІЛІГРИМ», що розташований у м. Маріуполь Донецької області.

Військовослужбовці та працівники центру всім серцем підтримали цю акцію, тож зібрали у подарунок дитячі іграшки, футбольні м’ячі, канцелярське приладдя та книжки. Звичайно не обійшлось і без цукеркових подарунків. Довідавшись, що в Кінологічному навчальному центрі проходить благодійна акція, до неї долучились спонсори та священнослужителі м. Великі Мости. Керівництво центру дякує всім, хто долучився до проведення акції.

Подарунки військовослужбовців Кінологічного навчального центру та спонсорів із м. Великі Мости доїхали до своїх адресатів. Хочеться вірити, що комусь вони принесли радість та святковий настрій.